Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Je možné sloučit dvě stránky se stejným obsahem?

Pokud spravujete dvě stránky a obě mají stejný obsah, možná přemýšlíte, jak je sloučit do jedné, větší – ubude práce a situace bude přehlednější i pro současné či budoucí fanoušky vaší stránky. Jde to a jak na to?

Facebook uvádí, že je možné sloučit stránky, které mají podobný název a týkají se stejné věci. Stránku, která má méně fanoušků, lze sloučit se stránkou, která jich má více, ale nikoliv naopak.

Jak sloučit své stránky?

V první řadě se ujistěte, že Facebook používáte pod svým jménem a nikoliv jménem stránky. Přejděte na stránku, která má více hodnocení „To se mi líbí“. Zde klikněte na Upravit stránku v pravém horním rohu.

Návod, jak lze sloučit duplicitní stránky na Facebooku

V panelu nastavení pak jen zvolíte možnost Sloučit stránky. Je třeba vyplnit formulář a to je vše.

Zde vyberete možnost Upravit nastavení. V této možnosti najdete Sloučit stránky a pak Sloučit duplicitní stránky. Pro to, aby se mohlo sloučení provést, je třeba vyplnit formulář a odeslat jej. Hotovo.

Sloučením stránek se spojí fanouškovské obce obou stránek do jedné a také se spojí například oznámení polohy. Veškerý obsah ze stránky s méně fanoušky ale bude ztracen. Obsah na stránce s více fanoušky zůstane nezměněn. Sloučení není možné vrátit zpátky.

Publikováno: Pátek, 5 Červenec, 2013 autorem Facemag.cz