Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Jak vytvořit webovou stránku přímo na Facebooku?

Někdy zkrátka ani všechny zázraky, které nabízí stránky na Facebooku, nestačí. Pak možná zatoužíte po tom, abyste svým věrným fanouškům mohli nabísnout ještě něco navíc, nejlépe úplně všechno – jen tak si je totiž v tvrdém konkurenčním boji udržíte. Co jim takhle nabídnout stylové webovky přímo na vaší facebookové stránce?

Zajímavou vychytávku nabízí PageYourself. Společnost spustila tzv. f-sites, tedy webových stránek, vybudovaných přímo na Facebooku. Jedná se o klasickou drag-and-drop aplikaci, v níž můžete své stránky založit na existující šabloně stejně jako je vytvořit úplně od základů sami. Poté, co stránkám dáte základní podobu, nahrajete do nich libovolné aplikace z pestré nabídky PageYourself.

PageYourself nabízí možnost vytvořit funkční webové stránky přímo na vaší Facebook stránce.

Pomocí PageYourself můžete vytvořit pěknou, zábavnou webovou stránku přímo na své Facebook stránce.

Mezi jinými možnostmi můžete na své f-site odkázat na svůj Twitter účet, pořádat soutěže nebo stránku a její funkce využít pro sběr užitečných dat o vašich fanoušcích.

Společnost jednoznačně prohlásila, že jsou její f-sites zcela zdarma bez jakéhokoliv zkušebního období, bez limitu počtu fanoušků a podobných tanečků. Cílem PageYourself je poskytnout inovativní, zajímavý prvek adminům stránek, který by zvýšil traffic i zapojení fanoušků.

Může takový produkt fungovat?

Zdroj: http://allfacebook.com/pageyourself-f-site_b126796

Publikováno: Pátek, 15 Listopad, 2013 autorem Facemag.cz