Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Jak tráví den zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg?

1986819_causa-facebook-zuckerberg

Zajímalo vás někdy, jak užívá dne jeden z nejmladších miliardář na světě? Abych pravdu řekl, zakladatel Facebooku má dosti perný den, což u jeho pozice i docela napovídá. 

Miliardář s měním 25 miliard dolarů, zakladatel Facebooku – to je ve zkratce Mark Zuckerberg. Abychom si výši zmiňovaných peněz mohli trošku reálněji představit, je to, jako kdyby si pravidelně po dobu 685 000 let kupoval svoji tradiční mikinu, kterou stoprocentně znáte všichni.

Nyní však k tématu – před nedávnem se objevilo na známém webu Quora jistý komentář k pracovním návykům tohoto internetového velikána, ke kterým se poměrně detailně vyjádřil  facebookový designér Lee Byron. “Sedím vedle Zuckerbergovy kanceláře, takže budu mluvit ze zkušenosti,” uvedl.

markZuckerberg

Jak tedy popisuje den Marka?

“Často je v kanceláři ráno dřív než já a zůstává v ní i večer. Odhaduji že v práci sedí 9-10 hodin každý den, 5 dní v týdnu. Občas pracujeme dobrovolně na zajímavých projektech přes víkend a Zuckerberg přijde zkontrolovat situaci. Zuckerberg bere svou práci velice vážně ne jenom jako byznysman, ale i jako leader. Byl to on, kdo svým příkladem, pomohl vytvořit pracovní kulturu ve Facebooku.“

Tak co, chtěli byste být podobní workoholici jako je Mark? Být od rána do večera v práci, dělat na tajných projektech…?

Zdroj: Reflex, YT, Quora

Publikováno: Úterý, 27 Květen, 2014 autorem Facemag.cz