Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Jak si uklidit v newsfeedu? Využijte nový nástroj Facebooku

Facebook velmi nenápadně, až tajnůstkářsky nabízí nový nástroj, který vám umožní si lépe zorganizovat váš newsfeed a omezit příspěvky od uživatelů, jejichž posty vás zas tak moc nezajímají. Jak na to?

Facebook je úžasný nástroj pro to, abyste zůstali v kontaktu se svými přáteli a známými, ale ruku na srdce: opravdu vás všichni lidé, které máte na Facebooku, a hlavně jejich moudra v newsfeedu tolik zajímají? Určitě ne – a na to vám Facebook nabízí řešení.

Nový nástroj je zatím takovým hlavolamem – z Facebooku na něj nevede žádné tlačítko ani přímý odkaz (pokud se mýlíme a vy o takové cestě víte, dejte nám prosím vědět, ať to můžeme napravit). Na nový organizační nástroj se tedy nejsnáze dostanete přes link facebook.com/friends/organize.

Facebook spustil nový nástroj Organize, který vám umožní lépe uspořádat váš newsfeed

Nový nástroj vám umožní eliminovat zasílání postů od lidí, k nimž nemáte zrovna blízký vztah

Zde vám Facebook nabídne skupinu uživatelů, se kterými jste v poslední době nekomunikovali a nabídne vám jejich zařazení do seznamu „Známí“. Tento seznam je charakteristický tím, že vám od jeho členů bude chodit méně postů a že vy budete moci sdílet své posty pro okruh „Přátelé kromě Známých“ . Lidé, které jste do tohoto seznamu zařadili, se o tom pochopitelně nedozví.

Samozřejmě můžete i nadále třídit své přátele do jednotlivých seznamů podle druhu vztahu, který k nim máte – toto řešení je ale efektivnější a hlavně rychlejší. Už víte, koho zařadíte mezi své Známé?

Zdroj:

http://wearesocialmedia.gr/make-your-facebook-news-feed-more-relevant-with-the-organize-tool/

Publikováno: Sobota, 31 Srpen, 2013 autorem Facemag.cz