Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

ZDARMA: Marketingový plán pro malé podnikatele + bonus

Máte v úmyslu založit firmu? Nebo už firmu vlastníte? Pak jsou pro vás prvotním předpokladem motivace a cíl podnikání . Pro úspěšný start ve světě zvaném marketing se vám ale bude určitě hodit pomocná ruka. Dobře míněná rada a pomoc zkušeného odborníka jsou neocenitelnou devizou. Od prvopočátku vašeho podnikání budete proplouvat spoustou nových informací a zkratek. Jak v tom prvotním bludišti najít správnou cestu? Ideálně mít už v začátcích vytvořený dobře koncipovaný marketingový plán.

Vybudujte si úspěšnou firmu

Je součástí vaší firemní strategie vybudování úspěšné firmy nebo služby? Chcete její jádro soustřeďovat především na podnikání na internetu? Pak právě pro vás bude dobrým a neocenitelným rádcem  server zkušeného profesionála, jakým je Daniel Nytra. Právě pro začínající podnikatele, živnostníky nebo manažery s působností v oblasti  marketingu – na platformě internetu, vytvořil Daniel Nytra manuál, který stojí za přečtení. Autor jej vytvořil s neocenitelným přínosem z vlastní praxe. Průvodce, jak na fungující marketingový plán, je distribuován formou e-booku s názvem Marketingový plán pro malé firmy.

Marketingový plán pro malé firmy zcela zdarma

Tato e-kniha je zdarma ke stažení a s ní jsou k dispozici zájemcům i různorodé a praktické tipy. E-book vám pomůže k rychlému a přehlednému zorientování se mezi zkratkami a pojmy.  Dozvíte se, co je SEM (SEO, PPC reklama), kontextová reklama, marketing na Facebooku, e-mail marketing, inbound marketing, affiliate marketing a podobně.

Co vás čeká?

Publikace je svým zaměřením cílena především na čtenáře z obchodní sféry. Osloví však i ty, kteří zatím do této oblasti nepronikli. Všechny informace jsou přehledně popsané a s praktickými příklady pro lepší pochopení. Marketingový plán pro malé firmy vás seznámí s následujícími oblastmi:

  • O společnosti
  • SWOT analýza
  • Segmentace zákazníků
  • Marketingové strategie a cíle
  • Marketingový mix
  • Akce!

Součástí této e-knihy je i cenný bonus: podrobný návod na vytvoření forecastu a caschflow.

Tuto knihu ocení jak začínající obchodníci, tak i firemní manažeři. Mají možnost nahlédnout do světa marketingu na internetu v dostupné a prakticky využitelné formě. A to vše zdarma.

Publikováno: Úterý, 11 Březen, 2014 autorem Facemag.cz