Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce:Kvalitní hudební trička pro tvou kapelu

Jestliže hledáte způsob jak svou kapelu více zpropagovat či potěšit své fanoušky není snadnější způsob než předměty s potiskem vaší kapely. A když už teda nějaký zvolit tak zcela jistě tričko. Na koncertech vaší kapely to přidá nádech nové atmosféry.

Výběr mezi jednotlivými firmami, které se výrobou těchto triček zabývají, je obtížný. Nabídka je široká. Neměli byste však podcenit to, na kterou ze společností se obrátíte. Přece jen chcete, aby trička s vašim potiskem vypadali profesionálně.

Merchyou se zabývá potiskem textilů již mnoho let. Za tu dobu si získala mnoho spokojených zákazníků, mezi které patří převážně kapely a organizátoři hudebních festivalů. Díky dlouholetým zkušenostem vám při výběru poradí s nejvhodnějším zvolením textilu či dokonce s řešením designu. Pomohou vám vybrat i barvu a druh potisku tak aby co nejlépe vyhovoval, účelu pro který jej tvoříte.

Trička s vlastním potiskem se stávají stále více oblíbenější. Díky nespočet možných barevných kombinací vždy bude vaše tričko originál. Navíc potisk tisknou přímo na textilní vlákna sítotiskem díky čemuž je zaručena velmi dlouhá trvanlivost i stálost barev.

Možnost doplňkové služby je výměna etikety za vaši vlastní, která může obsahovat nejen logo či slogan ale třeba adresu na vaše webové stránky kapely. Dále je prováděno balení jednotlivých textilů, které je možné označit etiketami s velikostmi nebo čárovým kódem.

Firma dbá na maximální spokojenost svých zákazníků. Díky tomu si za již dlouhou dobu působení na trhu dokázala získat mnoho klientů, kteří se na ni pravidelně obrací. Všechny výrobky, které vám dodá, jsou vyráběny s důrazem na kvalitu. Další věcí na kterou dbají je doručení. Vždy budete mít tak svou objednávku přesně v dohodnutém datu dodání. Nemusíte se tak bát, že v případě kdy máte před sebou nějakou neodkladnou akci, na kterou trička potřebujete, dojde k prodlení, díky čemuž již bude objednávka k ničemu.

Neváhejte tedy i vy využít služeb Merchyou. Vaše akce či kapely získá na profesionalitě a navíc potěšíte velkou část svých fanoušků. A není lepší reklama než to, když nosí vaše reklamní předměty. Zcela jistě budete konečným výsledkem nadšení stejně tak jako mnoho jiných kapel. Objednejte ještě dnes pomocí jednoduchého formuláře na webových stránkách Hudebni-tricka.cz

 

Publikováno: Pondělí, 15 Červenec, 2013 autorem Facemag.cz