Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Zvyšte svou pravděpodobnost při hraní rulety

Většina kasín stále rozšiřuje různé možnosti, jaké hry si mohou návštěvníci zahrát. Přesto se dlouhodobě drží na příčkách oblíbenosti právě ruleta. Ta má totiž oproti řadě jiných možností tu výhodu, že funguje na matematickém principu a tak lze výrazně ovlivnit pravděpodobnost toho, že vyhrajeme. Přitom se jedná o zcela legální systém založený pouze na technice hry. Ačkoliv snad každé kasíno o těchto možnostech ví, nechávají své hráče takto hrát, jelikož nemají žádnou možnost, jak jim v tom legálně zabránit. Stále se totiž najde větší počet těch, kteří žádný systém nemají, a tak prohrávají.

Pokud bychom se měli na herní systémy na ruletu podívat blíže, potom jich existuje i několik desítek. Téměř každý ruleta návod však uvádí, že tím nejvyužívanějším a také nejsnadnějším systémem je takzvaný Martingale. Ten spočívá v sázení na stále stejnou barvu. Pokud však daná barva nepadne, vsadí se na ni znovu, ale sázka se zdvojnásobí. Jednoduchou matematikou lze zjistit, že jakmile ona barva padne, nejenom že hráč vyhraje všechny již prosázené peníze, ale i něco navíc. A tím samozřejmě může porazit samotné casino. I proto je tento systém tak oblíbený i u začínajících hráčů, jelikož je zkrátka jednoduchý.

Zkušenější hráči se již nebojí různých kombinací, čímž pravděpodobnost výhry samozřejmě zvyšují. Jak již bylo řečeno, vše spočívá pouze na pravděpodobnosti. Ruleta strategie však spočívá i v tom, mít pevnou vůli a nenechat se unést emocemi. Cesta k výdělkům vede pouze přes pevně stanovený systém, do kterého by neměli zasahovat emoce a snahy zvýšit sázku jenom proto, že má hráč různé předtuchy, že nyní to vyjde. Jedině jasně a pevně dané hranice mohou vést k celkovému úspěchu. A řada hráčů dokazuje, že to skutečně jde. Pokud i vy chcete podobný systém zkusit, najdete více informací i na webu Jaknaruletu.cz.

Publikováno: Úterý, 3 Září, 2013 autorem Facemag.cz