Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Zorientujte se v sociálních dávkách

Zákony se neustále mění. Proto není divu, že mnohdy je problém se po čase v nejrůznějších změnách orientovat. I u sociálních dávek často dochází k úpravám. Mějte se tedy na pozoru, ať nejste nepříjemně překvapeni.

Pro normálního smrtelníka pročítat nejrůznější zákony není ideální zábava na dlouhé večery. Za pomocí internetové stránky Socialka.eu nic takového absolvovat nemusíte. Naleznete zde nejrůznější změny týkající se sociální dávky a podpory.

Přehledný portál vám přináší nejen informace, jak vše funguje v současnosti, ale naleznete, jak to bylo i dříve. Máte dítě a zajímalo by vás, jestli máte právo uplatnit nárok na přídavky? Nebo čekáte příchod nového potomka, proto zjišťujete jak je to s porodným? Navíc informace týkající se rodičovského příspěvku rovněž marně hledáte? To platilo až do teď. Socialka.eu vám přináší odpovědi právě na vaše dotazy.

Jestliže jste již zjistili na co máte nárok, zcela jistě vás zajímá, kde svůj nárok můžete uplatnit a jaké dokumenty budete potřebovat. Za pomocí kontaktů na všechny sociální úřady v České republice naleznete ten nejblíže k vašemu bydlišti.

Stále více lidí bojuje s nezaměstnaností. I informace o podpoře v nezaměstnanosti tu zde jsou pro vaši snadnou orientaci. Čas, který byste museli věnovat zdlouhavému pátrání po informacích, raději věnujte hledání práce.

Jestliže chcete navíc ještě i ušetřit neměl by vám uniknout web Mrtriska.com. Na zmíněné stránce naleznete aktuální akční letáky a slevy. Neunikne vám tedy ani jedna jediná akce ve vašem okolí. Navíc díky přehlednému webu si jste schopni si rychle naplánovat váš nákup v jednotlivých hypermarketech.

Web Socialka.eu stejně jako Mrtriska.com jsou tu pro přilepšení vaší peněžence. Nemusíte tedy dnes již utrácet za zbytečně drahé zboží a zároveň máte možnost uplatnit nároky, o kterých jste dříve neměli ani ponětí.

Publikováno: Sobota, 24 Srpen, 2013 autorem Facemag.cz