Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Osobní rozvoj vám umožní skvělé audioknihy

Úspěch a uznání. To je jistě to, co mnoho lidí chce. S tím samozřejmě často souvisí peníze, jelikož úspěch v zaměstnání může znamenat i lepší, a tím i lépe ohodnocenou pracovní pozici. Aby se však úspěch ve vašem životě skutečně dostavil, je třeba podporovat náš osobní rozvoj. A to jde skutečně snadněji, než si myslíte. Můžete totiž rovnou zapomenout na čtení nezáživných tištěných knih, jelikož moderním řešením jsou audioknihy, a to od vydavatelství Proces Guru. Ty jsou nejenom psané perfektní formou, ale právě díky audiozáznamu je můžete číst, tedy samozřejmě poslouchat, a to kdekoliv a kdykoliv. Navíc si můžete být jisti, že na mluvené slovo se dokážete mnohem lépe soustředit, a nebudete unaveni jako ze čtení. Lze tak mít i audioknihy na CD, kam si je lze snadno vypálit z MP3.

Ať už se to týká oblasti vašeho osobního života, nebo vaší kariéry, vše se dá změnit. Stačí se zaměřit na svůj osobní růst a rozvoj své osobnosti. A jaká audiokniha je u daného vydavatelství hitem? Rozhodně titul Prodejem k vítězství, který je skvělou volbou pro všechny prodejce a obchodní zástupce, kteří chtějí zlepšit své prodejní a manažerské dovednosti. Stejně tak efektivní je třeba publikace Nekonvenční myšlení, Restart nebo Jak být úspěšný. To vše jsou ty nejprodávanější tituly, se kterými půjde rozvoj dovedností, a to v jakýchkoliv oblastech velmi snadno. Stačí si jenom stanovit váš cíl, a jít za ním. Tak neváhej a stahuj audioknihy také. Jedině tak se dokážeš konečně změnit a zlepšit.

Mnoho lidí jasně potvrzuje, že jejich neúspěch způsobovalo hlavně to, že nedokázali vykročit vpřed. Jednali podle pevně daných pravidel a báli se změny. Efektivní vzdělávání a osobní rozvoj pomocí audioknih vám však ukáže, že to jde i jinak. Že jsou i jiné cesty a metody, a vy tak můžete být zcela jiný člověk. Stačí jenom poslouchat to, co je ve vaší audioknize namluveno. A podle toho se samozřejmě také řídit. Uvidíte, že změnit svůj život a být mnohem úspěšnější než doposud rozhodně není tak složité, jak se může na první pohled zdát.

Publikováno: Čtvrtek, 28 Listopad, 2013 autorem Facemag.cz