Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Zjistěte kdo to volal

Telemarketing se stále více rozrůstá. Zcela jistě se tedy i vám stalo, že vás obtěžoval prodejce, který vám urputně nabízí produkt, který jinde za tak výhodnou cenu neseženete. Navíc nikdo nejsme neustále u svého telefonu. Když vám tedy při příchodu svítí na displeji zmeškaný hovor od čísla, kterého nemáte v seznamu, může jít o hovor nevyžádaný nebo dokonce škodlivý. Jenže jak to zjistit?

Naštěstí díky rozmachu internetu máte možnost velice snadno ověřit, zda se jedná o hovor o, který jste zcela jistě nestáli. Díky databázi čísel, jež naleznete na Kdotovolal.cz snadno pomocí čísla naleznete zkušenosti ostatních lidí. Každé číslo mí hodnocení buď prospěšné, neutrální nebo obtěžující.

Navíc i vy se můžete podělit o svou zkušenost, jestliže jste hovor přijmuli. Pomůžete tak ostatním, kteří to zcela jistě ocení.

Hovory navíc nemusí být vždy jen otravné ale i škodlivé. Jestliže zavoláte na některé čísla které vás jen prozvonilo může se vaše peněženka značně prohnout. Tyto čísla jsou totiž nastaveny na nejvyšší tarif. V krátké době tak zaplatíte nemalou částku.

Neváhejte tedy ani vy ušetřit si drahocenný čas či dokonce peníze jednoduchým proklepnutím daného čísla. Databáze Kdotovolal.cz je velmi přehledná a jednoduchá. Naleznete zde i různé rady jako například jak se bránit obtěžujícím telefonátům.

Do seznamu telemarketingových agentur se můžete dostat velmi snadno. Přidejte se tedy i vy k boji proti těmto praktikám. Tito lidé jsou schopni otravovat ve svátcích nebo večer. Přitom stačí jen přidávat své zkušenosti.

Za pomocí Kdotovolal.cz již nemusíte mít strach o své peníze při volání zpět. Využijte tedy i vy této bezplatné služby. Nic to nestojí a ještě vám to ušetří čas.

 

Publikováno: Středa, 10 Červenec, 2013 autorem Facemag.cz