Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Zbavte se reklamních emailů ve vaší schránce

Reklamní emaily jsou problémem snad každého člověka, který vlastní aktivní emailovou schránku. Otravují vás pořád. Každý den. Pořád něco chtějí. Oznamují vám velké slevy nebo dopravu zdarma. Většinou o to ale stejně nestojíte a jste jen zhnusení tím, když se musíte probírat desítkami emailů a rozlišovat to, co je důležité, a newslettery, kterých máte ve schránce většinu.

Nevyhnete se jim, i když se snažíte

Možná jste zažili situaci, kdy vás neustálé zasílání newsletterů ze všech možných eshopů natolik otravovalo, že jste si založili nový email a přesevzali si, že se na všechny weby budete registrovat přes ten starý, aby byl ten nový bez reklam.

A vyšlo vám to? Pravděpodobně ne. Možná jste na to zapomněli a přes nový email se stejně někam zaregistrovali. Nebo jste svůj nový email poskytli nevědomky. Tak či tak reklamním emailům se nemáte šanci vyhnout. Vždycky si na vás najde kontakt někdo, kdo vám bude otravovat život.

Jedno řešení ale existuje

Existuje možnost dostávat reklamní emaily a přesto neztrácet čas tím, že budete ve své emailové schránce přebírat, co je důležité.

Někdy opravdu není od věci dostávat newslettery od eshopů, ze kterých nakupujete. Když je to od nějakých, které prodávají něco, co vás vůbec nezajímá, samozřejmě vám to jen znepříjemňuje život. Ale například o slevách ve vašem oblíbeném internetovém obchodě přece chcete vědět.

A proto přichází Chytrá schránka. Váš email nebude zaspamovaný reklamou a přesto budete mít přehled o novinkách a slevách.

Jak to funguje?

Na webu www.chytraschranka.cz si založíte svůj profil. Neznamená to, že tím získáte nový plnohodnotný email. To v žádném případě. Prostě jen budete mít místo, kde budete mít pěkně pohromadě všechny nabídky z eshopů.

chytraschranka

Už při registraci si nastavíte oblasti, které vás zajímají, a přiřadíte do nich své oblíbené obchody. Pokud vás bude nějaký produkt extrémně zajímat, nastavíte si na něj Hlídač, který vás bude informovat o jakémkoliv newsletteru, který se ho týká. Samozřejmostí je skutečnost, že se vám zobrazují jen aktuální nabídky, takže nemusíte ztrácet čas něčím, co už stejně pominulo. Navíc to všechno ohlídáte nejen z počítače, ale také z mobilu, tabletu nebo chytré televize!

Mimochodem v současné době na Chytré schránce můžete získávat emaily od známých 141 obchodů, aktuálních je tam právě 7839 nabídek.

Publikováno: Středa, 21 Leden, 2015 autorem Facemag.cz