Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Zástava vašeho vozu nebo nemovitosti

Finanční situace nemusí být vždy úplně růžová. Nejhorší je však ji neřešit a vše odkládat na později. Přitom vyřešit problém týkající se peněz je tak snadné.

Existuje mnoho způsobů jak se z této prekérní situace dostat. Často využívaným způsobem je úvěr. Přitom úvěr je v mnoha případech ne příliš výhodná záležitost. Jestliže půjčkám nevěříte nebo s nima máte dokonce špatné zkušenosti, nezoufejte i pro vás řešení existuje.

Řešením je zástava automobilů, nemovitostí cenných kovů, šperků nebo elektroniky. Díky zastavení svého majetku získáte potřebné peníze ve velmi krátkém čase.

Zastavárna Praha je právě ta společnost která se zástavě věnuje. Ke každému klientovy přistupuje individuálně a ceny, které nabízí, jsou vždy ty nejvýhodnější, jaké můžete dostat.

U automobilů nebo i motorek je cena, kterou obdržíte přímo závislá na stáří vašeho auta nebo také na aktuálním stavu. Zastavený vůz je umístěn na bezpečném místě, kterým je chráněné parkoviště. Zastavárna dokonce nabízí svým klientům zastavený automobil i nadále používat. Díky tomu v případě, že vše budete řádně splácet, se o vaši špatné finanční situaci nemusí dozvědět nikdo ze sousedů nebo vašich známých. Tuto možnost jistě mnoho z vás ocení, protože není příliš příjemné, aby o tom věděli ostatní.

V nabídce je i zástava nemovitostí. Stejně jako u zastaveného automobilu i toto je velmi rychlé řešení jak získat finance. Tu nejvyšší možnou částku jakou za svou nemovitost můžete, dostat obdržíte přímo na ruku bez jakéhokoliv zdržování. Můžete zastavit nejen domy či byty ale taktéž pozemky.

Pro někoho je zástava auta nebo nemovitosti velmi citlivá věc, kterou nechtějí podstoupit. Jestliže patříte mezi tyto lidi, můžete využít zástavy šperků, drahých kovů nebo elektroniky. Výhodou je, že svůj majetek nerozprodáváte. Jakmile vše splatíte, vše dostanete zpět.

Zastavárna Praha má dokonce tak vysoký kapitál, díky kterému nabízí i odkup vašeho vozu či nemovitosti.

Cenu, kterou získáte, si snadno zjistíte vyplněním jednoduchého formuláře přímo na webu.

Publikováno: Pondělí, 10 Červen, 2013 autorem Facemag.cz