Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Zajištění spolehlivé přepravy

Potřebovali byste odeslat zásilku do zahraničí, ale odrazuje Vás od toho to, že budete muset kontaktovat více přepravních firem, protože neexistuje žádná, která by přepravovala až na Vámi dané místo? Nezoufejte, není to tak složité, jak si myslíte. Určitě Vám přijde vhod spedice Praha, tedy zajištění přepravy na libovolné místo. Cargo International zajišťuje mezinárodní přepravy se spedicí, a to díky tomu, že spolupracuje se spoustou různých firem, jako je například Emons anebo UPS. Pokud tedy potřebujete poslat mezinárodní zásilku, spedice Praha pro Vás bude představovat to nejjednodušší řešení.

Freight Business

Služby v ceně

Pokud se rozhodnete využít tyto služby, tak byste měli vědět, kolik to bude stát, co je již v ceně a další potřebné informace, které Vám leccos prozradí. Velikou výhodou je, že v ceně máte i vyzvednutí balíčku u Vás na firmě nebo doma, za tuto skvělou službu se nic nepřiplácí. Je to přitom tak výhodné a pohodlné, není třeba kamkoliv chodit, stačí si pouze balíček nachystat, opatřit ho jistými náležitostmi a počkat, než si pro něj přepravce přijede. Tím veškeré Vaše starosti končí, co se týče spedice, o vše se postará již přepravce. Vy budete moci pouze sledovat postup svého balíčku díky službě sledování zásilek online, která je také samozřejmě zdarma a dostupná všem.

Bezstarostný transport

Proč se tedy rozhodnout pro Cargo International? Tento zprostředkovatel přepravních služeb, který zajišťuje mezinárodní přepravy se spedicí, má rozhodně spoustu výhod, díky kterým Vás snadno přesvědčí:

  • Možnost sledování zásilek z pohodlí svého domova či kanceláře
  • Skutečně výhodné podmínky pro veliké zasílatele
  • Možnost zvolení si termínu vyzvednutí balíčku, a to zcela zdarma
  • Přeprava hlavně v rámci České republiky a Německa, v jiných případech je možné se poptat
  • Velice výhodné ceny pro soukromé osoby, ale i firmy
Publikováno: Úterý, 3 Listopad, 2015 autorem Facemag.cz