Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Vzdělávejte se

Mnoho lidí touží po tom se neustále vzdělávat. V profesním životě je to potom naprostou samozřejmostí, jelikož nejenom doba samotná, ale i různé postupy a metody jdou stále dopředu, a tak je pro mnoho lidí naprosto nezbytné vždy mít ty nejaktuálnější znalosti a dovednosti. V tomto ohledu však není nutné navštěvovat drahé kurzy, které vám nic nedají. Mnohem lepší cestou je obrátit se na skutečného profíka v dané oblasti, kterým je zcela jistě společnost Motiv P. Ta pravidelně vypisuje řadu kurzů, jejichž ceny se pohybují na hranici 3 – 5 tisíc korun.

To však není to jediné, co případná zájemce o vzdělání může získat. K dispozici jsou totiž velmi oblíbené kurzy online. Právě online vzdělávání je doslova hitem posledních let, a kromě toho, že si daný člověk odnese vše potřebné, získá navíc celý kurz za velmi příznivou cenu. Filozofií této společnosti je totiž to, aby každá firma platila pouze za tolik zaměstnanců, kolik jich na daný kurz přihlásí. Cena tohoto virtuálního kurzu tak činí pouhých 250 Kč. To už je jasný důvod, proč se ho zúčastnit. Samozřejmě je k dispozici licence na celý měsíc. Pokud však dojde i k nákupu některé z nabízených knih, stává se licence zcela neomezenou, což je určitě dalším plusem.

Samozřejmě nabídka kurzů je skutečně velmi bohatá, a je zaměřená jak na obecná témata, jakými je time management nebo stres management, tak lze vybírat i mezi skutečně specializovanými, které samozřejmě využijí konkrétní zaměstnanci na specifických pozicích. Samozřejmě není problém, pokud se přihlásí i jiní. Online akademie je otevřena každému, kdo se chce dále rozvíjet a pilovat své celkové dovednosti, znalosti a schopnosti. Jedině tak může jít neustále dopředu, což je především v oblasti práce oceněno hlavně lepší pozicí a samozřejmě vyšším platem. A o peníze jde v dnešní době především.

Publikováno: Pátek, 30 Srpen, 2013 autorem Facemag.cz