Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Výhody clip in vlasů

Prodlužování vlasů metodou clip in má spoustu výhod. Pro všechny ženy, které nejsou obdařeny pohádkově dlouhými a silnými vlasy, jaké mají Disney princezny, je to skvělá možnost, jak během pár minut dosáhnout dlouhých a lesklých kadeří.

Clip in vlasy jsou bezbolestnou, levnou, snadnou a rychlou metodou prodloužení vlasů. Pořídíte si clip in vlasy, které jsou zhotovené z pravých lidských vlasů a připevněné na sponách, a sama si je připevníte.

Bez závazku

Jednou z úžasných vlastností clip in vlasů je, že jsou pouze dočasné. Některé ženy chtějí mít dlouhé vlasy pořád, ale jiným při různých činnostech překáží, a tak jsou rády, že si je občas mohou sundat. S clip in vlasy nad tím máte plnou kontrolu. Je možné je nosit třeba jen při speciálních příležitostech.

1b-foto2

Vysněný účes

Každá žena by si přála něco jiného. Ty s kudrnatými vlasy by chtěly vlasy rovné jako hřebíky a naopak. Clip in vlasy vám váš sen splní. Jsou to běžné lidské vlasy, které je možné žehlit, natáčet, tužit, lakovat a tvarovat do různých účesů.

Snadná údržba

Vůbec nepotřebujete kadeřníka. Objednáte si clip in vlasy levně z internetu a sama si je připevníte. E-shop TvojeVlasy.cz nabízí poštovné zdarma, 10% slevu pro FB fanoušky a ke každým vlasům vám dá ještě dárek. Mají mnoho spokojených zákaznic a všechny si zvládly vlasy připevnit samy. Nadále se o ně staráte jako o vlastní – umýváte je šamponem případně kondicionérem. A to je všechno.

Bez poškození

Na rozdíl od jiných metod prodlužování vlasů metoda clip in nezpůsobuje ztenčení ani lámání vašich vlastních vlasů.

Clip in vlasy jsou dostupné v několika délkách a barvách. Od délky se samozřejmě odvíjí cena – čím delší, tím dražší. Měla byste ovšem koukat také na gramáž vlasů. Čím více, tím hustší vlasy budou. S barvou si až takové starosti dělat nemusíte, pokud netrefíte úplně tu svou, není problém si je na svou vlastní barvu obarvit.

Publikováno: Úterý, 17 Listopad, 2015 autorem Facemag.cz