Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Výhodné nebankovní půjčky na každou situaci

Do situace kdy finance nestačí, se může dostat každý z nás. Třeba i z důvodu nutné investice do oprav. Naštěstí dnes již není velký problém si půjčit.

Nabídky nejrůznějších půjček naleznete všude kolem sebe. Stačí jen otevřít noviny. Jedna vedle druhé se chlubí tím, jak je nejvýhodnější. Jenže ne vždy je tomu tak. Nevhodně vybraná půjčka vám totiž může přinést více problémů, než si myslíte. Proto vyšší obezřetnost je zcela na místě.

Stále oblíbenější se stávají nebankovní půjčky. Značnou výhodou oproti těm bankovním je především rychlost vyřízení vaši žádosti a možnost získání i při špatné platební morálce z minulosti. Navíc mnohdy nebankovní půjčky jsou srovnatelně výhodné jako ty bankovní.

Nejznámější nebankovní půjčky nabízejí Home Credit, Provident a Ferratum. Vyberete si tedy ať je váš problém jakýkoliv.

Ferratum půjčka je tu pro vás jestliže přišli nečekané výdaje a výplata je daleko. Jejich půjčka je mnohdy nazývána právě podle této situace: půjčka do výplaty. Znakem tohoto produktu je nižší úrokový rámec a několika týdenní splátkový kalendář.

Provident půjčky vám zajistí až 80 tisíc Kč. Hodí se tedy ne jen na nečekané investice ale i dražší nákupy. Navíc je možné si půjčit i na delší období.

Poslední ze zmíněné trojice je Home Credit půjčka. Ta může hravě konkurovat půjčkám bankovním. Nabízí možnost získání až 150 000 Kč s až 7 letou splatností.

Jestliže si chcete vypočítat splátky, jistě oceníte Home Credit půjčka kalkulačka. Snadno a rychle tak zjistíte, kolik by vás to měsíčně stálo.

Všechny tyto půjčky vám pomohou vyřešit finanční situaci ať je jakákoliv. Navíc si snadno požádáte z pohodlí domova. Můžete tedy vyřešit vaše problémy ještě dnes.

 

Publikováno: Úterý, 23 Červenec, 2013 autorem Facemag.cz