Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Vybíráte novou sedací soupravu?

Obývací pokoj je srdcem každého domova, scházíte se v něm s rodinou a přijímáte zde návštěvy. Proto by měl vypadat reprezentativně. Jistě nám dáte za pravdu, že asi nejdůležitějším kouskem této místnosti je sedací souprava. K jejímu výběru byste se tedy měli postavit zodpovědně.

Než vůbec začnete vybírat, měli byste si ujasnit pár základních věcí. Chcete spíš vysokou, nebo nízkou sedací soupravu? Toužíte po jednodílném gauči? Měl by být rozkládací? Kolik se vás na něj musí vejít? Potřebujete úložný prostor? Jaká barva se bude hodit do vašeho interiéru?

Když začnete hledat moderní sedací soupravy až poté, co si zodpovíte výše uvedené otázky, usnadníte si práci a ušetříte mnoho času. Samozřejmě je možné navštívit nějaký obchod s nábytkem nebo e-shop úplně bez představ toho, co potřebujete, ale čeká vás zdlouhavější proces.

havana

Sedací souprava Havana patří mezi nejoblíbenější typy

Co tvrdí současné trendy

Ty se už několik let v podstatě nemění. V obchodech stále narazíte na velké sedačky i menší gauče pro dva lidi. Některé jsou vysoké, jiné nízké. Za luxusní variantu je stále považována moderní kožená sedací souprava.

Možná jste zaznamenali, že v poslední době je trendy tzv. minimalismus – co nejméně prvků v místnosti a střídmé barvy. To se v sedacích soupravách projevuje, hodně se prodávají jednobarevné sedačky, které se dají oživit barevnými polštářky. Na druhou stranu to neznamená, že byste nesehnali vzorovanou variantu. Výběr dnešní doby je tak obrovský, že skutečně můžete zvolit to, co se vám líbí. A kdybyste nic takového nenašli, necháte si prostě zhotovit sedačku na míru.

titanic

Stále se prodává i klasika – např. sedací souprava Titanic

Extra tip: Přemýšlejte i o tom, jak budete svou novou sedačku čistit. Například na kůži jsou potřeba speciální přípravky, ale rozlitá tekutina se z ní otírá daleko lépe než z textilního povrchu.

Inspirujte se z pohodlí domova

Možná je dobré udělat si představu o tom, co je vůbec možné na dnešním trhu sehnat. Podívejte se na e-shop iSedačky.cz a uvidíte, co je k mání. Na tomto webu najdete také četné tipy a trendy týkající se sedacích souprav.

Publikováno: Sobota, 8 Říjen, 2016 autorem Facemag.cz