Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Vlastní domov díky výhodné hypotéce

Základem rodiny je domov. Jenže mnoho mladých nemá dostatek finančních prostředků na to, aby si své místečko mohl koupit či postavit. Většina to tedy řeší hypotékou. Je to nejvýhodnější a mnohdy jediný způsob jak získat peníze na nové bydlení.

Díky hypotéce máte možnost bydlet ihned. Nemusíte dlouhé roky marně střádat peníze. Hypotéka Wüstenrot například nabízí možnost financování až do 90% hodnoty nemovitosti. Jedná se o dlouhodobou půjčku a to až na 30 let. Jedná se sice o opravdu dlouhou dobu, avšak máte možnost mít svůj domov ihned.

Hypotéku je možné použít i nejen na zařízení nového domova ale také na rekonstrukce či opravy. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších druhů úvěru. Především díky dostupnosti pro mladé lidi. Jenže výběr je opravdu široky. Neměli byste výběr tedy podcenit. Přece jen se jedná o opravdu dlouhodobou půjčku.

Mezi také velmi výhodnou hypotéku patří ta od Fio banky. Nabízí možnost financování až do 70% nemovitosti s možností buď fixní, nebo variabilní úrokové sazby. Navíc je dostupná i mladým lidem hned od 18ti let. Více o hypotéce zde.

Hypotéku je dnes možné i získat bez ověření v registru. Je to možnost pro lidi, kteří mají z minulosti nějaký ten škraloup. Své bydlení si tak dnes může pořídit opravdu každý. Mnohdy u těchto hypoték nemusíte uvádět ani účel díky čemuž nejste vázaní použitím.

Úroky u hypotéky nejsou nijak velké. Když zohledníme, že jde o dlouhodobou půjčku. Navíc hypoteční trh se ubírá směrem větší výhodnosti pro klienty. Sazby totiž spadly již pod 3 procenta, což oproti dvěma lety kdy to bylo 4,3 je opravdu pěkné. Díky tomu i roste stále větší zájem. V květnu dokonce bylo uzavřeno 10 034 hypoték což je nejvyšší číslo od roku 2003.

Pořiďte si tedy i vy svůj vlastní domov za pomocí hypotéky. Zpříjemníte si tak život a navíc můžete přemýšlet nad založením rodiny.

 

Publikováno: Pátek, 12 Červenec, 2013 autorem Facemag.cz