Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Večerníčky na DVD pro každého

K usínání patří pohádka. Zcela jistě i vy si pamatujete, když jste jako malí netrpělivě očekávali večerníček. Technika jde neskutečně dopředu, avšak krásné staré pohádky se líbí dětem i v dnešní době. Jediná změna nastala v očekávání právě toho večerníčka.

Není totiž nic lepšího než pořídit svému dítěti pohádky, jež si pamatujete ještě i vy. Stačí si zakoupit DVD, které dnes již nestojí žádné obrovské částky.

V televizi dávají stále více nevhodných pořadů a filmů pro děti. Proto i v těchto případech oceníte možnost pustit pohádku. Kde tedy naleznete zmíněné DVDčka?

Filmnadvd.cz nabízí ohromné množství nejrůznějších pohádek pěkně pohromadě. Navíc za cenu, která vás zcela jistě potěší. Naleznete zde například všem známého Krtečka či králíky z klobouku Boba a Bobka, Krkonošské pohádky, maxipsa Fíka prostě všechny večerníčky. Z několika tisíců nejrůznějších titulů si tedy opravdu vyberete.

Zmíněný obchod má již spoustu spokojených zákazníků a v roce 2012 byl i finalistou v soutěži Shoproku. Vše je přehledně řazeno do kategorií, díky čemuž si naleznete přesně to, co hledáte. Navíc nákup vám nezabere příliš mnoho času a díky možnosti zaplatit online se nemusíte starat ani o to zda u sebe máte potřebné finance. K tomu všemu je ve většině případů sortiment skladem, čímž se doručovací doba zkrátí na absolutní minimum. Nebudete tedy muset čekat dlouhou řádků dní, než vám vaše objednávka dorazí.

Pořiďte si tedy i vy domů některé z pohádek, jež jste mohli vydívat v televizi ve svých dětských letech. Společně se svými potomky se tak vrátíte do doby, kdy vám bylo jako jim. Stačí jen pár kliků.

Kromě pohádek zde naleznete samozřejmě i nejrůznější filmy na DVD. Radost tak můžete udělat nejen svému dítěti ale i sobě. Nakupte ještě dnes a užijte si nikdy nekončící zábavu.

 

Publikováno: Úterý, 6 Srpen, 2013 autorem Facemag.cz