Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Váš spolehlivý partner

Jestliže nejste spokojeni se svou současnou bankou, není nic snadnějšího než ji vyměnit. Vyměnit za spolehlivého partnera, který vám bude k službám a nebude vám účtovat zbytečné poplatky. Tímto partnerem je zcela jistě GE Money.

Sortiment nabízející touto bankou je široký. Od běžných účtů až po půjčky. Proto si můžete být jisti, že se o vás postará, ať jsou vaše požadavky či problémy jakékoliv.

První stojí za zmínku produkt, který používá nejvíce lidí a téměř denně. Jistě jste již uhodli že se jedná o osobní běžný účet. U GE Money si vyberete přesně takový, který vám bude nejvíce vyhovovat. Například účet Genius Gratis vám přinese možnost výběru, až v 700 bankomatech po celé České Republice získáte bezkontaktní kartu a ještě získáváte odměnu za vaše nákupy. Díky Flexikreditu můžete také čerpat do záporných čísel, což se při řešení krátkodobých finančních problémů velmi hodí.

Když však Flexi kredit nestačí na vyřešení vašich problém. Není nic snadnějšího, než si požádat o Expres půjčku. Díky ní můžete získat finanční injekci a to až do 600 000 Kč. Žádost vyplníte jednoduše za pomocí formuláře na webových stránkách. Po schválení máte vaše peníze již za 5 minut na svém účtu. Velmi rychle tak můžete svou finanční situaci řešit. Navíc tato osobní půjčka nevyžaduje žádného ručitele ani zástavu. Splátky je možné rozložit až na dlouhých 96 měsíců. Nesporným kladem je i možnost splatit vaši půjčku dříve a bez poplatků.

Dalším produktem, který naleznete v portfoliu banky je kreditní karta. Zde můžete čerpat finanční prostředky až do 150 000 Kč s 50ti denní bezúročnou lhůtou.

Své transakce jak u osobního účtu, tak u kreditní karty můžete velmi snadno sledovat pomocí internetu. Budete mít tedy absolutní přehled o vašich penězích.

Již tedy nemusíte hledat svou banku. GE Money je tu pro vás.

Publikováno: Úterý, 23 Červenec, 2013 autorem Facemag.cz