Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Už víte, kde prožijete letošního Silvestra?

Pomalu ale jistě se blíží konec tohoto roku, a mnoho lidí ještě nemá na Silvestrovské oslavy žádný program. Pokud však nechcete sedět doma a naopak si užít Silvestr 2013 plný neopakovatelné zábavy od večera až do rána, rozhodně vyrazte na Slovensko, do oblasti Liptova. Zde se totiž nachází Tatralandia. A Silvestr v Tatralandii bude rozhodně tím pravým, co jste možná hledali. A to ať už jste mladý pár, nebo třeba rodina s dětmi. O zábavu bude postaráno o každého.

A jak bude vše probíhat? Základem bude skutečně bohatý program, který mimo jiné zahrnuje i sportovní aktivity, jako je aquagym v mořské vodě, nebo šnorchlování. Pro děti je zase připraveno minidisko, a všechny generace se jistě pokochají pohledem na taneční skupinu Phantoms Crew a Grupo  Caliente, kterou je možné znát ze show Česko Slovensko má talent. Milovníci jídla jistě ocení silvestrovské menu, a o zábavu se postará DJ, který bude hrát až do ranních hodin. Po půlnoci ho na okamžik vyruší oblíbená novoroční tombola, kde můžete vyhrát skutečně velmi zajímavé a hlavně hodnotné ceny.

Samozřejmě pokud si zde Silvestr užijete, rozhodně nemusíte hned domů. Zvláště, pokud jste to mírně přehnali s alkoholem. Novou energii můžete nabrat v Tatralandii také, jelikož nabízí rozsáhlé Wellness centrum, kde vám jsou k dispozici masáže, nebo různé zábaly které dokážou vaši pokožku i tělo skvěle regenerovat. A samozřejmě mimo to můžete navštívit i celý aquapark, nebo nákupní arkádu. Pokud tedy skutečně zůstanete déle, můžete využít ubytování v Tatralandii, a v některém z následujících dní se můžete vydat i do okolí samotného Liptova, jelikož i to rozhodně stojí za poznání. Z jednoho sillvestrovksého dne se tak může velmi snadno stát několikadenní výlet, na který budete určitě velmi dlouho vzpomínat, protože rozhodně bude stát za to.

Publikováno: Středa, 18 Prosinec, 2013 autorem Facemag.cz