Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Toužíte po originální sauně?

Sauna už dávno není přežitkem bohatých. Dnes si tento domácí luxus může dopřát doslova každý. I v případě, že máte k dispozici atypické prostory, existuje řešení. Můžete si nechat zhotovit saunu na míru.

O příznivém vlivu sauny na váš organismus snad není třeba diskutovat. Přispívá ke správné funkci imunity, působí uklidňujícím dojmem, uvolní dýchací cesty, zmírní bolesti svalů a kloubů, pomáhá proti migréně a takhle bychom mohli ještě nějakou dobu pokračovat. Není proto divu, že si tolik lidí pořizuje sauny na míru přímo domů.

Každý máme jiné představy

Vzhledem k tomu, že každý máme jiný dům, jiné představy a preference, je lepší domluvit si stavbu sauny přesně podle vašich požadavků. Ptáte se, v čem se sauny odlišují? Nejčastěji jde o:

  • Tvar (například šikmina pod střechou)
  • Efekty z kamene
  • Vybavení
  • Různý design lavice
  • Prosklené stěny nebo okna
  • Materiál

Přesně proto je lepší nevybírat si z žádných typizovaných saun, ale zvolit společnost, která s vámi probere vaše představy a podle nich se zařídí. Dejte pozor také na původ firmy. Je jasné, že saunám nejlépe rozumí ty finské, a i u nás v Česku se dají sehnat společnosti, pro které pracují přímo finští projektanti. Ti znají to pravé know-how.

sauna

Někomu se líbí jednoduchá sauna, jiný vyžaduje něco speciálního

Nechte si poradit od profesionálů

Věděli jste, že je možné si zakoupit také stavebnici, z níž si svou saunu sestavíte sami? Ale neděste se. Pokud se v problematice saun a materiálů na jejich výrobu neorientujete, nikdo vás nenutí. Nechte to na firmě, která dodává sauny na klíč.

sauna-venkovni

Sauna může být vnitřní, nebo venkovní

Zamiřte rovnou na www.finskasauna.cz a vyplňte poptávkový formulář pro nacenění atypické sauny. Firma se vám sama ozve, proberete možnosti a výstavba může začít. A jestli si ještě nejste úplně jistí, navštivte jeden z jejich showroomů v Praze, Brně nebo Českých Budějovicích a přesvědčte se na vlastní oči, že to stojí za to. Letos v zimě si už můžete užívat teplíčko sauny.

Publikováno: Středa, 3 Srpen, 2016 autorem Facemag.cz