Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Taxi Praha, nejlepší řešení cestování po hlavním městě

Stále více lidí se do zahraničí ať už na dovolenou nebo služební cestu dopravuje letadlem. Největší letiště v české republice je v Praze. Jestliže však nejste z našeho hlavního města, nastává pro vás problém ve formě dopravy k odletu.

Do Prahy se není díky síti veřejné dopravy dostat zas až takový problém. Jenže poté může pro mnohé nastat nemilá situace. Přece jen cestování městskou hromadnou dopravou může být pro mnoho lidí nepřehledné případně s kufry nepohodlné. Naštěstí je možnost využití taxi služeb. Pohodlně se tak dopravíte jak při cestě tam tak taxi z letiště zpět rovněž jistě oceníte.

Často v televizi slýcháme, že taxikáři zneužívají své postavení k nepřiměřeným cenám. V zahraničí jsme tím dokonce i vyhlášení. Jak tedy vybrat taxi službu která vás neokrade, pohodlně odveze na vaše místo a to rychle a bez problémů? Kde jinde hledat taxi v Praze než na adrese www.taxi-praha.cz.

Taxi Praha naleznete nejen na webových stránkách. Můžete je kontaktovat i telefonicky a to 24 hodin sedm dní v týdnu. Nemusíte se tedy bát, že taxi neseženete a to ať ho potřebujete kdykoliv během dne.

Společnost využívá nejspolehlivější systém IndelcoSta. Díky němu došlo k rapidnímu zkrácení dojezdové trasy čímž se i snížili konečné náklady klientů. Navíc se nemusíte bát jakéhokoliv individuálního navýšení ze strany řidičů.

Vozový park firmy čítá automobily nejrůznějších značek. Ať je značka automobilu jakákoliv vždy je zabezpečen maximální možno komfort i bezpečnost. Nemusíte se tedy bát za žádné situace.

Jestliže vás již nyní tato nabídka zaujala, můžete si jak již bylo zmíněno zavolat taxi na telefonické lince 222 111 000 případně pomocí webové stránky a dále pomocí aplikace přímo v mobilu.

Právě tato aplikace stojí za zmínku. Je zdarma dostupná na operační systém IOS a Android. Díky této aplikaci si přivoláte nejbližší taxi vzhledem k vaší poloze. Na displeji pak můžete sledovat pozici vozu i reálný čas příjezdu na vaši pozici.

Cestování s Taxi Praha je absolutně nejlepší možnost jakou v Praze máte.  U vybraných vozů máte dokonce možnost platiti i platební kartou a každý vůz je monitorován pomocí GPS z důvdu případné potřeby rekonstrukce.

Navíc díky virtuálnímu taxametru si snadno ověříte, zda cena kterou jste platili, je správná.

Výhod cestováním s Taxi Praha je opravdu mnoho.  Nebojte se tedy využít dopravy právě touto společností.

Publikováno: Sobota, 22 Červen, 2013 autorem Facemag.cz