Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Svatba v Praze jako z pohádky

Každý, kdo se vdává či žení, se snaží svou svatbu zařídit tak, aby byla nezapomenutelná. Nejen pro něj, ale také pro všechny zúčastněné. Nevěsty si seženou krásné šaty, ve kterých vypadají jako princezny, ženichové přijdou s tou nejhezčí kytkou. A aby to bylo úplně ideální, měla by taková svatba a svatební hostina Praha probíhat na nějakém zámku či v podzámčí. O jednom takovém víme.

Jestli vás čeká svatba v Praze, určitě si něco zjistěte o Hotelu Čertousy. Zdejší areál je využíván pro všechny možné společenské akce a svatby jsou jedněmi z nich. Venkovské prostředí s velkou zahradou, svatebním altánem, zámeckým objektem, vinným sklípkem, rybníkem s ostrůvkem a romantickou atmosférou je pro tyto dny radosti jako dělané. Svatby v letním období tam bývají opravdu kouzelné. Novomanželé se vozí na lodičce po rybníku nebo v povoze taženém koňmi. Hostina se může odehrávat ve vinném sklípku nebo na terase. A manželé mají apartmán na novomanželskou noc zdarma!

svatebni_altan

S organizací svateb má personál Hotelu Čertousy bohaté zkušenosti. Poradí si s výzdobou, jmenovkami, programem dne, hostinou i rezervací termínu svatebního obřadu na úřadě MČ Praha 20. Jejich hotel a restaurace Praha 9 se však často stávají také dějištěm jiných akcí a událostí.

Oslavy a firemní akce

V podobně veselém duchu se nese každá oslava narozenin Praha v Čertousech. Menší akce se konají v Klubu kavárna, kde mají oslavenci soukromí. Dospělí rádi slaví přímo v kamenných prostorách vinného sklípku. Dá se tam domluvit grilování, rožnění a živá hudba.

Konferenční prostory Praha jsou zase často využívány pro různé firemní akce Praha a pracovní schůzky či přednášky. Velký konferenční sál je bohatě technicky vybaven stejně jako komornější školící salonky. Hotel je připraven na velké kapacity, parkoviště má 85 míst. Potřebujete snad ještě něco víc?

Publikováno: Neděle, 15 Květen, 2016 autorem Facemag.cz