Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Stín na vaší zahradě

Slunečných dní přibývá a sezóna života na zahradě začíná. Sluníčko však často pálí víc, než bychom si přáli, což není zrovna příjemné a už vůbec ne zdravé.

Naštěstí existuje celá řada možností, jak se před sluncem chránit. Například s pomocí stínící plachty. Toto elegantní a zároveň velmi praktické řešení si oblíbilo již spousta lidí. Není divu. Vypadají skvěle a navíc je jejich instalace tak jednoduchá, že to zvládne úplně každý.

Právě snadná montáž je to hlavní, co stínící plachty vyzdvihuje nad ostatní řešení. Zatímco markýzy se napevno kotví k fasádě domu, plachty jednoduše sbalíte a použijete je třeba o pár metrů vedle. Díky tomu si uděláte stín nejen na terase, ale třeba i na balkóně nebo jen na trávníku u bazénu. Díky praktickým sloupkům, které zahrnují posuvný systém, můžete plachtu polohovat tam, odkud právě svítí slunce. Dosáhnete tak toho, že jste vždy výborně ukryti.

Stínící plachty Ingenua jsou vyráběny z kvalitních materiálů, díky kterým vám budou sloužit opravdu dlouhou dobu

. Potěší vás i možnost výběru tvaru. V nabídce najdete plachty trojúhelníkové, čtvercové nebo obdélníkové. Díky možnosti výběru barev vzniká neskutečné množství kombinací, a tak si vybere opravdu každý.

Právě tyto plachty najdete v nabídce firmy Azada, která se věnuje exteriérům a zahradám. Výrobky, které nabízí, jsou vždy zárukou kvality, vkusu a spolehlivosti. Jistě vás i potěší možnost zakoupit si zboží online v internetovém obchodu. Nemusíte tedy nikam cestovat. Stačí si z pohodlí domova vybrat tu stínící plachtu, která vám padne do oka.

Stínící plachty vám přinesou potřebný stín na vaši zahradu.

Publikováno: Úterý, 11 Červen, 2013 autorem Facemag.cz