Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Smd led žárovky s dlouhou životností

Při koupi nových žárovek vybíráte zřejmě podle různých technických parametrů. Obyčejný laik se v tom ale zkrátka nemusí příliš dobře vyznat, poněvadž ne všechno je napsáno „lidsky“, nýbrž odborně. Co když sháníte led světla, která budou disponovat především dlouhou životnosti, která je vaší hlavní preferencí? V takovémto případě hledejte v dlouhém výpisu různých vlastností zkratku smd, která charakterizuje žárovky, které dokážou svítit velmi dlouhou dobu. Pokud dlouhá životnost, tak jedině smd led žárovky, ty totiž dokážou splnit vaše požadavky dokonale.

Moderní čip

Smd jako takové je vlastně označení pro čip, který se v žárovkách používá. Tato informace vám tedy jistě usnadní čtení v různých technických parametrech. Smd čipy jsou velmi populární a stále hojně využívané, protože jejich výhody, jak již bylo popisováno výše, jsou stále velmi aktuální a lidmi žádoucí. Pokud se vám tedy líbí představa dlouhé životnosti, nerušeného několikaletého provozu bez jediného problému a v neposlední řadě také představa veliké úspory, tak sáhněte právě po smd led žárovkách. Jedná se o kvalitní a spolehlivé zdroje světla, které se stanou stálicí ve vaší domácnosti.

smdled2

SMD LED žárovka

Led žárovky – ano nebo ne?

Stále si nejste úplně tak jistí otázkou, zdali vůbec volit led světla, nebo zvolit žárovky úplně jiné? Vzhledem k tomu, že led žárovky jsou aktuálně na trhu nejprodávanější a nejhojnější, tak až tak moc na výběr nemáte. To ale vůbec nevadí, protože právě tyto varianty jsou zkrátka špičkou v této oblasti, a to ze spousty důvodů:

  • Přijatelné ceny, které jsou dostupné pro každou domácnost
  • Záruka vysoké úspory z dlouhodobého hlediska
  • Bezproblémový provoz spoustu let, žádné předčasné výměny ani praskání žárovek
  • Široká nabídka různých variant, tvarů, barevných provedení apod.
Publikováno: Čtvrtek, 25 Únor, 2016 autorem Facemag.cz