Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Sleduj online tisíce filmů a seriálů

Snad všichni sledujeme filmy nebo seriály online. Je to daleko výhodnější než je stahovat. Připojení k internetu všichni máme a nemusíme nic ukládat na disku. Jenže najít film ke zhlédnutí online je občas pěkný oříšek. Někde ho mají ve špatné kvalitě, jinde vás ruší tisíce reklam nebo za jeden hloupý film chtějí spoustu peněz. Víme, kde to funguje jinak.

Férově to vypadá na portále Přehraj.to. Přijít tam můžete i bez registrace a dostanete se ke všem filmům a seriálům, které mají v databázi. Je jich rozhodně dost a nechybí nejnovější tituly (aktuálně třeba tolik propagovaný film Hledá se Dory). Jediným omezením je nižší kvalita.

Kdo si potrpí na HD a Full HD, zaplatí si PREMIUM účet. Platit se dá SMS zprávou, bankovním převodem i platební kartou online. Nehraje se tu na žádný kredit, který postupně vyčerpáváte. Platíte paušál za určitou dobu (30 minut, 3 měsíce, 6 měsíců atd.) a v rámci něj si pustíte tolik filmů, kolik vám jen bude libo. Uživatelé s premiovým účtem mohou filmy dokonce stahovat.

Pak je možné se na Přehraj.to registrovat ještě z jednoho důvodu. Věrným filmovým fanouškům dávají možnost spolupracovat s nimi v rámci partnerského programu. Nové filmy se totiž na web dostávají tak, že je přidávají sami uživatelé. Není pro to potřeba žádné povolení, přidat se může kdokoliv. Je zřejmě jasné, že největší zájem je o nové filmy v dobré kvalitě a s dobrým popiskem (jinak je na webu nikdo nedohledá). Kdo nahrává takové filmy, má o pěkný měsíční přivýdělek vystaráno. Přehraj.to totiž dává lidem, kteří film nahráli, provizi za každé zhlédnutí nebo stažení. Výdělky mohou začít už do pěti minut od nahrání filmu. Záleží na každém uploaderovi, jak lidi přiměje, aby se podívali právě na film, který nahrál on.

princip

A na jaké filmy koukáte vy? Upřednostňujete aktuální novinky nebo vybíráte raději podle žánrů? Sledujete na notebooku nebo raději v televizi?

Publikováno: Úterý, 28 Červen, 2016 autorem Facemag.cz