Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Sestavte si svůj wishlist

Stává se vám, že dostanete dárek, který prostě nemáte šanci využít? Určitě. Nejhorší to bývá o Vánocích, ale nevhodné dárky můžeme dostat třeba k narozeninám nebo ke svatbě. Zkuste se tedy vyhnout trapným situacím, kdy se musíte z dárku tvářit nešťastně, a dát pomocí wishlistu všem vědět, co byste si přáli.

Proč vůbec dostáváte dárky, které se vám nelíbí?

Je to jednoduché. Nevhodné dárky dostáváte prakticky ze tří důvodů. Za prvé to může být proto, že jste skutečně hodně vybíraví. Jsou lidé, kteří mají všechno, a je těžké jim udělat radost. Za druhé to může být vina druhého. Třeba vánoční dárky sháníme často na poslední chvíli, a tak někdy nemáme čas přemýšlet o tom, co by se obdarovanému líbilo. Do třetice (a zřejmě nejčastěji) je to z toho důvodu, že každý z nás má jiný vkus. Jednomu se něco líbí, vám se to zrovna líbit nemusí.

Existuje ale způsob, jak tomu předejít. Na internetu existuje aplikace Tomikup.cz, která umožňuje sestavit si vlastní wishlist věcí, které si přejete. Můžete je pečlivě sepisovat během celého roku a před událostí, ke které budete dostávat dárky, je rozeslat svým přátelům nebo rodině.

5990-tomikup-logo

Budete vědět, co dostanete

Pokud se bojíte, že tím přijdete o ten moment překvapení, zvažte, co je důležitější – moment překvapení nebo dárek, který se vám bude líbit? Navíc o překvapení úplně nepřicházíte, vaši známí pořád musí vybrat značku, barvu, model a tak dále. A představte si to z druhé strany. Neudělalo by vám radost, kdyby měl každý z vašich známých k dispozici svůj wishlist, který by vám poslal? Nemuseli byste dlouho přemýšlet nad tím, co mu koupit, a udělali byste mu radost.

Tomikup jde ale ještě dál. Můžete si na něm vytvořit wishlist pro speciální životní události – seznam svatebních darů, seznam darů k narození miminka, dopis ježíškovi či dárky k narozeninám. Vaši přátelé si pak dárky ze seznamů rezervují, abyste nic nedostali dvakrát. Kromě toho vám podle položek napsaných v seznamu nabízí konkrétní produkty vyhovující vašemu výběru.

Nebyl by život hned jednodušší, kdyby si všichni založili svůj wishlist a navzájem ho mezi sebou sdíleli? Byl. Aspoň o Vánocích!

Publikováno: Čtvrtek, 19 Únor, 2015 autorem Facemag.cz