Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Rychlá půjčka do výplaty

Přemýšlíte, kde sehnat pár tisíc? Nevystačíte do výplaty, ale nechcete si kvůli tomu zařizovat složité půjčky? V tom případě pro vás bude ideální půjčka do výplaty. Lidí se stejným osudem jako vy je na světě více a tato půjčka je sestavená přímo vám na míru.

Rychlá jako blesk

Peníze můžete mít na svém účtu ještě dnes. Rychlá půjčka je založená na tom, že si sednete k počítači, mobilu nebo tabletu, online vyplníte pár informací a odešlete žádost. V brzké době se jí někdo bude zabývat, pokud vše v pořádku vyplníte, žádost schválí a do třiceti minut od této chvíle je možné mít peníze na účtu. Záleží na tom, jakou máte banku, protože převod mezi různými bankami trvá déle.

Ohleduplná

Nikdo nepotřebuje vidět výpis z rejstříku nebo ručit nemovitostí. Půjčka bez doložení příjmu se na nic zbytečného neptá. Vyplníte pouze ty informace, které jsou nezbytné. Nikdo z vás nechce tahat osobní informace.

Ohleduplnost se projevuje i v jiných aspektech. Doba splatnosti je sice standardně nastavená na 25 dní, ale pokud v průběhu splácení zjistíte, že nejste schopní celou částku do té doby vrátit, není problém dobu splatnosti prodloužit. Podobně lze půjčku předčasně splatit bez jakýchkoliv sankcí.

Férová

Vše probíhá velmi rychle a snadno, nezáleží, na co si půjčujete. Máte zaručeno, že nebudete platit žádné skryté poplatky. Hned při konfiguraci půjčky uvidíte, kolik celkem zaplatíte, a tahle částka skutečně platí. Nic neplatíte za posouzení žádosti a jiné služby, které pochybné firmy často zpoplatňují.

Nízká

Zažádat si o takovou půjčku se vůbec nemusíte bát. Půjčka před výplatou je určená jen lidem, kterým chybí pouhých pár tisíc. Je možné půjčit si tisíc až pět tisíc korun, víc nikoliv. Absolutně tedy nehrozí, že byste se zamotali do dluhů nebo nebyli schopni splácet (splatnost lze prodloužit). Je to jen krátkodobá finanční výpomoc, která v nouzi určitě bodne.

Publikováno: Středa, 21 Říjen, 2015 autorem Facemag.cz