Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Radio i televize kdykoliv a odkudkoliv

Někdy jsme v místech, kde nemáme k dispozici rádio ani televizi. Jediné co je po ruce je počítač s připojením k internetu. Jenže v televizi dávají pořad, který se nechcete nechat ujít. Dnes díky značnému zvýšení rychlosti připojení není žádný problém se na televizi dívat na počítači.

Internet je využíván k velkému množství zabavení. Nejčastěji lidé jeho prostřednictvím komunikují, nakupují nové věci nebo sledují co se v jejich okolí děje. Na internetu naleznete i streamované přenosy. Nejste nuceni sledovat pouze YouTube. Máte možnost zapnutí TV online. Velký katalog těchto televizí naleznete na drese Tv-online.tv-on-line.cz. Naleznete zde nejen české kanály, jako jsou Nova, Óčko, ČT 24 živě ale také ty zahraniční.

Díky televizi ČT Sport, kterou zde rovněž naleznete, nepřijdete ani o důležité fotbalové či jiné zápasy. Velmi široká nabídka katalogu je stále pravidelně rozšiřována.

Pokud však nemáte možnost sledovat obraz třeba kvůli práci a ticho vás nebaví je na internetu možnost spustit si hudbu. Radio online provozuje dnes prakticky každá stanice. Můžete si tak jednoduše naladit vaši regionální ikdyž jste na druhé straně republiky nebo dokonce planety. K poslechu navíc není potřeba žádná speciální aplikace. Jednoduše si rádio spustíte ve svém prohlížeči. Protože i zde je obrovské množství výběru jistě oceníte katalog na adrese Radia-online.eu. Naleznete zde nejen české ale i zahraniční stanice a to pěkně uspořádány. Nebudete tak muset zdlouhavě hledat tu kterou máte rádi.

Tyto dva katalogy vám zcela jistě pomohou třeba i v době kdy máte dlouhou chvíli. Proto si je hoďte do záložek. Budou se vám hodit.

Publikováno: Úterý, 9 Červenec, 2013 autorem Facemag.cz