Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Půjčka pro podnikatele bez ručení nemovitostí

Spousta lidí má dobrý nápad, se kterým by mohli rozjet úspěšné podnikání. Jenže realizace většiny nápadů si vyžaduje nějaký kapitál a právě na tom to často ztroskotá. Běžný člověk nemá statisíce nebo miliony na to, aby mohl okamžitě začít podnikat.

Je to škoda, protože spousta dobrých nápadů zůstane navždy nerealizována. Možná si řeknete, že s podnikáním začnete později, až si něco našetříte, ale kolika lidem se to opravdu povede? A než našetříte, může se stát, že vás předběhne někdo jiný. Nebo si myslíte, že jste jediní ze sedmi miliard lidí, koho to napadlo? Určitě ne. Svou šanci je třeba chytit za pačesy a nepustit se.

Jak vyřešit nedostatek financí pro podnikání?

Půjčte si. Je to těžké rozhodnutí, protože v začátcích podnikání si nemůžete být jisti, že vám váš záměr vyjde a že vůbec někdy budete vydělávat. Je spousta podnikatelů, kteří se svého snu museli vzdát, protože jejich firma nejen že nevydělávala, ale byla prodělečná. Představa, že jste si půjčili milion a podnikání vám nakonec nevyšlo, není zrovna moc lákavá. Nicméně když se budete bát a nikdy nic nezkusíte, nemáte šanci uspět.

Se správnou půjčkou se navíc nemáte čeho bát. Existují úvěry pro podnikatele, které vám nabídnou výhodnější podmínky a nebudou dělat problémy s tím, na co peníze potřebujete. Často se totiž stává, že společnosti úplně odmítají začínajícím podnikatelům a živnostníkům půjčit nebo chtějí ručit nemovitostí. A ještě jim k tomu musíte doložit podnikatelský záměr a stojí vás to spoustu času a papírování, který byste mohli věnovat podnikání.

money_loan

Bez ručení nemovitostí a dlouhého papírování

I v dnešní době, kdy si každý hrabe jen na vlastním písečku, jsou společnosti, které se snaží ulehčit život podnikatelům. Firma ACEMA už dlouho poskytuje půjčky fyzickým osobám, ale v poslední době se začala soustředit rovněž na podnikatelské půjčky a půjčky pro živnostníky. A snaží se to dělat trochu jinak než ostatní společnosti.

Nabízí vám podnikatelský úvěr ve výši od 100 000 korun do 10 000 000 korun s výhodnými podmínkami. Především neručíte nemovitostí a všechno je zařízeno rychle. Například pět milionů korun získáte už do dvou dnů. Peníze dostanete již na 1. schůzce, takže půjčka je vhodná nejen do začátků podnikání, ale i v nečekaných problematických finančních situacích.

Jakmile se dostanete do finančních problémů, většina bankovních společností vám nebude chtít půjčit. Mají svá přísná pravidla a prohlíží registr dlužníků, do nějž se lze dostat velmi rychle a ani to nemusíte zpozorovat. V takovém případě jsou vhodné půjčky bez registru, při kterých nikdo nehledá, zda máte nějaký záznam. Společnosti, které je nabízí, nemají žádná svá přesná pravidla, na každého zákazníka pohlíží konkrétně, a tím se rapidně zvyšuje šance, že půjčku dostanete.

Fotka: Flickr - Pictures of Money

Publikováno: Pátek, 5 Červen, 2015 autorem Facemag.cz