Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Propagujte svůj produkt účinnou formou

Máte zajímavý produkt nebo službu, o které si myslíte, že by o ní mohl být skutečně velký zájem? Tak nečekejte, a vypusťte ji mezi lidi. Samozřejmě jednou z nejlepších možností, jak to udělat rychle a snadné je napsání emailu. Pokud jich však budete posílat obrovské množství, je dobré využít kvalitní, který vám email marketing velmi usnadní. V tomto ohledu je tím úplně nejlepším řešením využitím jedinečného systému CentralNews. Právě ten vám totiž nejenom umožní vytvářet unikátní barevné newslettery, ale také vám umožní jejich velmi snadné rozesílání, a samozřejmě i sledování úspěšnosti – tedy kolik lidí daný email četlo, kolik jich kliklo na odkaz v něm, a řadu dalších informací.

Zárukou skutečné kvality je především to, že tento nástroj používá více než stovka maximálně spokojených zákazníků, kteří za dobu deseti let, kdy je tento nástroj k dispozici odeslali již ohromné množství emailů. A nadále s jejich rozesíláním pokračují, jelikož sami dobře vědí, že právě emailing je v době internetu tou nejsnadnější a nejúčinnější formou, jak získat zákazníka na svou stranu, a dovést ho k tomu, aby si váš produkt koupil.

Ačkoliv mluvíme hlavně o efektivnosti této propagace, souvisí s ní samozřejmě také cena. Stačí si spočítat, kolik by stále telemarketingová kampaň, kolik by stála internetová reklama, nebo reklama v tištěných novinách či časopisech, a rázem vám vyjde, že získání zákazníka prostřednictvím zaslaného emailu vyjde na minimální částku. Samozřejmě nemusíte oslovovat pouze ty nové, ale můžete i vaše stávající informovat o pravidelných promoakcích, slevových nabídkách, akčních cenách, nebo třeba zcela nových produktech, které by se jim mohli hodit. Každý email připravíte během pár okamžiků, a pak už můžete pouze sledovat konverze a vzrůstající objednávky. Neváhejte a vyzkoušejte tento nástroj také.

Publikováno: Úterý, 24 Září, 2013 autorem Facemag.cz