Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Pronájem kvalitních kancelářských prostor

Základem úspěšného podnikání není jen dobrý nápad ale také perfektně zařízená kancelář na lukrativním místě. Nejen to co nabízíte je totiž to, co v budoucnu ukáže, zda jste schopni se udržet v drsném prostředí, kterým trh je.

Jestliže totiž nebudou vaše kanceláře dostatečně reprezentativní, nedokážete dostatečně oslnit obchodní partnery. Ti poté raději přejdou ke konkurenci, jejíchž nabídka sice nemusí být stejně výhodná jako ta vaše, ale působí seriózněji. Psychologické výzkumy dokázaly, že na průběh i úspěch obchodního jednání má obrovský vliv prostředí, ve kterém je uskutečňováno. Proto podcenit výběr kvalitních prostor může být osudová chyba. Přitom najít cenově dostupné kanceláře v dobré lokalitě není vůbec složité. Nápomocná vám může být Pražská správa nemovitostí, která se nemovitostem věnuje již dlouhou dobu.

Tato společnost se pohybuje na našem trhu již od roku 1991. To je značná doba, za kterou získaly obrovské množství zkušeností. Pražská správa nemovitostí (PSN) se zabývá prodejem i pronájmem bytových a nebytových prostor. Kanceláře k pronájmu nabízí nejen v Praze. Pomohou vám nalézt kancelářské prostory také v Pardubicích, Hradci Králové a Kladnem. Pronájem kanceláří v Praze jsou velmi oblíbené právě z důvodu být v hlavním městě. Přinese vám to mnoho možností k novým obchodním kontaktům.

PSN disponuje týmem profesionálních a stabilních poradců. Budou vám k dispozici kdykoliv budete potřebovat. Ke každému klientovi se přistupuje individuálně.

Celou nabídku společnosti PSN najdete na webových stránkách psn.cz. Najdete zde i kontakt na příslušného realitního poradce, který vám pomůže vybrat tu nejvhodnější podle vašich potřeb. Poradce můžete kontaktovat nejen prostřednictvím formuláře ale také telefonicky. S PSN bude hledání vhodných prostor k pronájmu hračka.

Když pronájem kanceláří tak jedině Pražská správa nemovitost.

 

Publikováno: Středa, 19 Červen, 2013 autorem Facemag.cz