Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Proč se vyplatí topit palivovým dřívím?

Velkým hitem v oblasti paliv a topiv do domácnosti se v poslední době stává palivové dřevo. Dle odborníků se jedná totiž o zajímavější metodu, jak vytopit svůj dům. Proč zajímavější? Palivové dřevo není tak nákladné po finanční stránce, ale i tak nabízí opravdu kvalitní výhřevnost. Pojďme se tedy podívat, kde ho v těchto letních měsících sehnat?

V současné době existuje nepřeberné množství energií a možností, jak vytopit efektivně a zároveň levně svůj dům. Avšak stále tou nejspolehlivější je palivové dříví. Jen pro krátké představení, jedná se o velmi žádané palivo, které patří mezi ty levnější a v současné době i nejvýhřevnější. Zároveň je i v řadě domácností využívané jako tzv. doplňkový zdroj tepla při současném vytápění plynem či elektřinou.

Užívání palivového dřeva však s sebou přináší řadu nesporných výhod. Jedním z důvodem, proč se právě prodej palivového dřeva začal v poslední době rozrůstat je, že především šetří životní prostředí a i naše peněženky (tedy vyplatí se i po finanční stránce).

Palivové dřevo nestojí “majland” a navíc dokáže v domácnosti vytvořit opravdu nenapodobitelnou domácí atmosféru. Jeho výhřevnost je opravdu velká, přičemž schce i dvakrát rychleji než dřevo v celku.

Jak se k tomu staví dodavatelé?

Na českém trhu je řada kvalitních dodavatelů zmiňovaného palivového dřeva. Otázka však zní, který je ten nejlepší a nejvýhodnější? My můžeme zmínit jedno jméno, a to právě společnosti OPTIMTOP s.r.o., kteří se již řadu let snaží svým zákazníkům dodávat kvalitní dřevo přímo k nim domů. V současné nabídce mohu jen zmínit jehličnaté odřezky nebo suché štípané bukové dřevo.

Přičemž výhodou právě zmiňovaného dodavatele je vstřícnost vůči zákazníkům. Nabízejí totiž rozvoz po celé České republice od jedné palety. Stačí je vybrat, koupit a dříví je na cestě k vám!

foto: Pixabay

Publikováno: Středa, 15 Červenec, 2015 autorem Facemag.cz