Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Připravte si vánoční osvětlení a výzdobu už nyní

Zatímco minulý týden ještě krásně svítilo sluníčko, teď už zažíváme pravé podzimní počasí. Celý den je zataženo a poprchá, po ránu je všude mlha a fouká vítr. Není to nic veselého, ale přesto lze na tomto ročním období najít něco, co potěší. Jsou to přicházející Vánoce!

Možná se smějete, že připomínáme Vánoce v září, ale nenechte se napálit, však už jsou za rohem. Uteče to, ani nebudete vědět jak. Chcete-li letošní svátky prožít v poklidu, měli byste už přemýšlet nad tím, co nakoupíte za dárky, jaké cukroví budete péct a jakou doma uděláte výzdobu.

Začněte zkoumat dárky

Teď je ještě relativně dost času na to, abyste začali pečlivě vnímat, co si vaši blízcí přejí. Poslouchejte, co říkají, určitě se během následujícího měsíce zmíní o něčem, co by si přáli. Pak to koupíte a máte vystaráno. Je to mnohem jednodušší než shánět dárky na poslední chvíli.

Najděte recepty na cukroví

Předem se rozhodněte, co budete letos péct. Zkuste na internetu vypátrat nové recepty na vánoční cukroví a překvapit rodinu něčím neobvyklým. Vánoce bez vanilkových rohlíčků, lineckých koleček a úlků by sice nebyly kompletní, ale těch se určitě dost najíte u příbuzných a známých.

Vánoční výzdoba bytu je klíčová

Asi nejdůležitějším úkolem je výzdoba bytu či domu. Právě dekorace jsou tím, co nám připomíná, že budou Vánoce, a nastoluje slavnostní atmosféru. Opět můžete hledat inspiraci na internetu a rozmyslet si, co si letos pořídíte a do jaké barvy budete dekorace ladit.

retezy

Nezapomeňte na světlo

Světlo do temných zimních večerů přinese vánoční osvětlení. Právě světýlka vánočních řetězů a svíček jsou tím, co o Vánocích dokáže nejvíc zahřát na duši. Nakupte tedy LED vánoční osvětlení a rozvěste jej všude po domě. Řetězy se perfektně vyjímají nejen na stromečku, ale také nad postelí, na květinách, stromech, plotě i balkoně.

Publikováno: Pondělí, 19 Září, 2016 autorem Facemag.cz