Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Praský displej u notebooku již není překážkou

Přenosným zařízením se často právě jejich přenositelnost stává osudným. Ne jinak je tomu i u notebooku které při prasknutém displeji jsou takřka nepoužitelné. Jestliže tedy i vám sem tam spadne váš laptop, věřte, že nejste první ano poslední.

Právě z toho důvodu často k této závadě dochází. Pokud se to tedy stalo i vám nemusíte hned zoufat. Není potřeba hned prohledat nabídky jednotlivých obchodů kvůli koupi nového přístroje. Dnes totiž existuje mnohem snadnější řešení a hlavně levnější. Tímto řešením je výměna LCD displeje.

Tato oprava tedy není zase tak problémová. I přesto se však doporučuje obrátit se na servis, pro který je tato výměna hračkou. Navíc, i kdyby došlo k nějakým problémům, máte na tuto opravu záruku. V případě kdy se ukáže, že nebyla provedena správně, máte nárok na bezplatnou opravu. Nestává se to, avšak je to bonus, který při vlastní výměně nezískáte.

Velice nepříjemná je tato porucha především v případě kdy váš počítač používáte k práci. Potom tedy jakákoliv hodina kdy není možné tento přístroj používat, může přinést značné potíže. Z toho důvodu budete tedy zcela jistě potěšeni tím, že je to nejen jednoduchá oprava ale především nezabere ani příliš času. Výměna LCD displeje tedy bude provedena tak rychle, že budete dokonce překvapeni, jak rychle máte svůj notebook opět doma.

Servisů existuje samozřejmě více. Jaký tedy zvolit? Doporučit vám můžeme odborníky ze Servis-notebooku.com. Díky mnohaletým zkušenostem s opravami notebooku si můžete být naprosto jisti, že jste v dobrých rukou. Navíc nezáleží ani z jaké části republiky jste. Zdarma vám vaše zařízení odvezou i přivezou.

Výměna displeje u notebooku se díky Servis-notebooku.com stává rychle a levně řešitelným problémem.

Publikováno: Úterý, 27 Srpen, 2013 autorem Facemag.cz