Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Povinné ručení levně? Jde to

Také si říkáte, že za pojistku vašeho vozu platíte zbytečně hodně? Potom to může být jenom tím, že máte své povinné ručení uzavřené u takové pojišťovny, která je jednou z nejdražších na trhu. Není žádnou výjimkou, že ceny u jednotlivých pojišťoven se mohou lišit i o několik tisíc. A nehrají v tom roli pouze bonusy povinného ručení či rozsahy služeb a pojistné částky, ale třeba jenom to, že takto má daná pojišťovna své ceny nastavené. Je dobré si tedy ověřit, zda právě vaše pojišťovna skutečně není tou nejdražší na trhu. Pokud ano, je doslova ideální čas na její výměnu. K té se odhodlává stále více lidí.

Samozřejmě není nutné jezdit po jednotlivých pobočkách a ptát se na ceny. To vše umožňují internetové aplikace, díky kterým je srovnání povinného ručení naprostá hračka, kterou zvládne každý. Výsledkem toho všeho jsou nejenom ceny přímo pro váš vůz, ale také jejich seřazení, a tak si můžete snadno najít, která pojišťovna ono levné povinné ručení skutečně nabízí. A právě u té si ho můžete samozřejmě ihned uzavřít, a to taktéž prostřednictvím internetu. Zelenou kartu si poté stačí vytisknout, a můžete ihned vyrazit na cestu. Během následujících dní vám samotná zelená karta přijde i běžnou poštou.

Když už o cenách mluvíme, je určitě dobré zmínit, že od roku 2014 se chystá celá řada legislativních změn, které se mohou dotknout cen právě tohoto pojištění. Pokud tedy chcete mít pojistku ještě za lepší ceny, není důvod váhat. Povinné ručení porovnání vám to samozřejmě umožní. Vše je koncipováno tak, aby jak vyhledání, tak i uzavření zvládl i méně zkušený uživatel počítače, a tak nejenom že ušetříte i peníze, ale také svůj čas. Poté se můžete radovat z toho, kolik vlastně ročně ušetříte oproti těm, kteří jsou po celý život věrni stále stejné pojišťovně, jejíž ceny však mohou být skutečně obrovské.

Publikováno: Pondělí, 9 Září, 2013 autorem Facemag.cz