Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Potíže s vozem? Navštivte kvalitní servis

Bez auta si dnes už málokdo dokáže představit život. Většina rodin v naší zemi alespoň jeden vůz má, a ten používá nejenom k cestám na nákupy, ale i k rodinným výletům, nebo k převozu dětí na kroužky, do školy či za jinými aktivitami. Jedny z nejprodávanějších vozů na našem trhu jsou ty značky Škoda a Volkswagen. Pokud i vy tento vůz máte, určitě se vám bude hodit tip na kvalitní servis. Každý vůz, i té nejlepší značky na světě je pouze stroj, a čas od času se může vyskytnout porucha. V takovém případě se vám určitě bude hodit právě autorizovaný servis Škoda, kde bude závada nejenom přesně diagnostikována, ale také důkladně opravena. Použití kvalitních dílů je potom naprostou samozřejmostí. Právě tyto kompletní služby zajišťuje Auto Podbabská, a spokojení klienti jsou zárukou, že právě tento servis je tím pravým místem, kam byste měli se svým vozem zavítat.

Samozřejmě totéž platí, i pokud nemáte vůz značky Škoda, ale právě zmíněný Volkswagen. I v tomto ohledu vám je tento servis a zároveň také autosalon k službám. Přijet můžete jak kvůli záruční, nebo i pozáruční opravě, a můžete si být stoprocentně jisti, že autorizovaný servis Volkswagen vám vždy vyjde stoprocentně vstříc. Pokud se jedná pouze o drobné potíže, které se dají opravit na počkání, samozřejmě to bude provedeno ihned. Totéž platí například o nezbytných výměnách oleje, a to jak v benzinových, tak i v naftových motorech.

Servis však vyjde vstříc i těm zájemcům, kterým vůz perfektně slouží, ale vybrali si některý z doplňků, který by chtěli namontovat. Ať už se jedná o hansd-free, rádio nebo například autoalarm, i v tomto ohledu je profesionalita samozřejmostí. I proto je autoservis Auto Podbabská jedním z nejkvalitnějších, které se na našem území nachází. A spokojení klienti a pozitivní reference jsou toho samozřejmě jasným důkazem.

Publikováno: Úterý, 10 Září, 2013 autorem Facemag.cz