Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Pořiďte si do firmy nápojový automat

Zaměstnavatel má ze zákona povinnost zajistit svým pracovníkům dodržování pitného režimu. A my vám tvrdíme, že neexistuje lepší možnost, jak to udělat, než pořídit do firmy nápojový automat. Proč?

Vy i vaši zaměstnanci budete dodržovat pitný režim

Řekněme si to upřímně. Spousta z nás by denně vypila doporučené množství tekutin, kdybychom je měli po ruce. Jen si zkuste postavit před sebe dvoulitrovou flašku a uvidíte, že ji za den vypijete.

A na stejném principu fungují nápojové automaty. Když kolem nich několikrát denně projdete na chodbě, zvýší se pravděpodobnost, že se napijete.

Budete pít kvalitní vodu plnou minerálů

V barelech vám bude dodávána kvalitní pitná voda, která nebude cítit po chloru a bude plná minerálů. S tou z kohoutku se to nedá srovnávat.

Můžete si vodu uvést do nákladů

Podle zákona si lze vodu uvést do nákladů firmy, pokud jí bude odpovídající množství. Že se ve firmě o pěti zaměstnancích za měsíc vypijí dva hektolitry vody, vám asi nikdo věřit nebude. Také dávejte pozor na perlivou vodu a na vodu v 1,5 l PET lahvích, ta podmínky nesplňuje. Proti vodě v barelech, které se dávají do výdejníků, žádné výhrady nejsou.

fontana

Nemusíte se o nic starat

Záleží na tom, jak solidní firmu si vyberete. Ale kupříkladu firma www.fontana.cz vám garantuje, že se sama postará o dodávku barelů s vodou a o servis automatů. Navíc vám nabízí možnost si výdejník na vodu vyzkoušet. A když se vám bude líbit a budete hodně pít, zaplatíte za každý barel o něco méně.

Nejen voda bude mít na pracovišti úspěch

Pořiďte si kávovar na kapsle. Káva se sice do pitného režimu nepočítá, ale určitě ji oceníte při firemním brainstormingu, po brzkém ranním vstávání nebo proti odpolednímu usínání. Káva, cappucino, horká čokoláda a další nápoje – každý si vybere to své. Nebudete muset zaměstnávat sekretářku na vaření kafe a ještě vás to vyjde levněji – například u kávy Venda Coffe Staccato vás jedna porce vyjde na 1,81 korun.

Publikováno: Úterý, 26 Květen, 2015 autorem Facemag.cz