Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Podzim přichází, vytáhněte softshellové bundy

Pomalu a jistě se blíží podzim a určitě bychom měli myslet na své zdraví. Musíme už tedy začít dopředu přemýšlet, co si v takový chladný den vezmeme na sebe. Favoritem pro tento podzim je bezesporu taková softshellová bunda.

Zatímco v létě jsme běhali kolem bazénu oblečeni pouze v plavkách, nyní už musíme volit teplejší oblečení. Přichází podzim a na teploměru se to opravdu razantně projevu a proto bychom měli v první řadě myslet na své zdraví. Takový vítr či nevlídné počasí nás může na pěkně dlouhou dobu upoutat na lůžku s nějakou otravnou nemocí – kašlíček nebo rýmička. Ale naše otázka zní – co vás dokáže doopravdy uchránit před větrem? Chladnem? A dalšími nevlídnými projevy počasí?

Za zmínku bezpodmínečně stojí taková softshellová bunda dámská na Lambeste, která vás dokáže uchránit i v nevlídném počasí. Navíc, velkým pozitivem těchto bund je jejich poměrně pěkné a jednoduché zpracování, což znamená, že se hodí takřka ke všemu.

Výhody softshell materiálu

Takový kvalitní softshell materiál nabídne pohodlí dětem i v proměnlivém počasí. Zároveň zaručuje funkčnost softshellu, jenž je v jistých podmínkách voděodolný, mimo to chrání i proti větru, neuvěřitelnou výhodou je samozřejmě jeho prodyšnost, pružnost. Můžeme ještě zmínit, že není ani tak náročný na údržbu.

TIP: Taková softshellová bunda pánská navíc může udělat radost i vašemu příteli – za několik měsíců jsou Vánoce. A dát někomu praktický dárek, to se vždy vyplatí.

Je libo vestu?

Pokud však nepreferujete dlouhé rukávy, je tu samozřejmě i možnost zvaná softshellová vesta. Další kus prádla z perfektního a prodyšného materiálu. Navíc i takové oblečení se dá kombinovat pomalu se vším a skoro na každém vypadá neodolatelně a stylově.

Jaké jsou druhy vest?

Softshellová vesta dámská, ta nabízí komfort a pohodlí tedy především pro ženy. Je střižena tak, aby všem ženám vyhovovala. Na rozdíl od toho je softshellová vesta pánská, která již na první pohled vypadá mohutněji, což však neubírá na její funkčnosti.

Závěrem už jen zmíníme, že jedním z nejkvalitnějších dodavatelů právě softshellového a funkčního oblečení je firma Lambeste.eu.

Publikováno: Neděle, 13 Září, 2015 autorem Facemag.cz