Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Ples nemusí být nudný. Zvolte vhodné představení

Ačkoliv v minulosti byl ples výhradně společnůstkou záležitostí, kde se kromě tomboly neudálo nic zvláštního, a celý večer se věnoval pouze tanci, dnes je situace zcela jiné. Návštěvníci plesů chtějí nejenom tančit, ale chtějí se také bavit, a tak je vhodná show na ples skvělou možností, jak jim to umožnit. Právě podobné představení jsou ideální jako půlnoční představení, do kterých je navíc možno zapojit samotné diváky. Abychom byly konkrétní, řeč je o unikátním vystoupení na skákacích botách, které mohou lidé znát i z talentové soutěže, kde tato skupina postoupila až do semifinále.

Tato show na ples slibuje řadu akrobatických prvků

Vystoupení na ples (maturitní ples, maturák, maturiťák)Právě díky skákacím botám mají jednotliví aktéři možnost předvést celou řadu prvků, ať už na zemi či ve vzduchu, které osazenstvo sálu pravděpodobně ještě nevidělo. Samotné skákací boty totiž umožní výskok až do výšky dvou metrů. Díky tomu vám tato show na ples ukáže, jak přeskočit běžného člověka, a to například i za pomocí salta. To vše je součástí. Pokud ples pořádáte a stále nevíte, čím byste zaujali, je tato možnost rozhodně tou pravou. Volit můžete jak z mnoha různých kostýmů, tak i počtu lidí. Perfektně zvládnutá choreografie včetně hudby je samozřejmostí.

Kvalitně provedená show na ples zaujme každého diváka

Můžete si být jisti, že celá řada prvků, která je do představení zakomponována rozhodně nadchne i ty nejnáročnější diváky. Navíc tato show na ples nabízí i jeden zcela unikátní prvek, kterým je přeskok hned dvou aut. A to nikoliv běžným způsobem, ale saltem. Pokud tedy chcete skutečně zaujmout všechny v sále, tento zlatý hřeb večera je rozhodně uchvátí. Toto vystoupení lze objednat kdekoliv v celé České republice a samotný tým HOPsej nemá žádné zvláštní požadavky. Tedy až na podlahu jako takovou, která by měla být hlavně pevná a rovná, aby byla zajištěna hlavně bezpečnost aktérů.

Publikováno: Pátek, 6 Září, 2013 autorem Facemag.cz