Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Plánujete párty? Nechte to na profesionálech

Zrovna teď je doba, kdy se chystá spousta akcí. Firmy plánují firemní večírky na ukončení roku a přichází čas plesů. Mnoho lidí zvažuje, zda se do organizace tak velké akce pustit na vlastní pěst, nebo si najmout profesionály. Co je lepší?

Úspěch akce do značné míry závisí na tom, jak dobře ji připravíte a jak zajistíte komunikaci s publikem. Velký vliv má taky to, kolik lidí přijde a jak se umí bavit. Ale správně nachystaný program zábavu dokáže podpořit. Pokud jste kreativní osobnost, nebo jste navštívili desítky akcí, ze kterých se inspirujete, možná to zvládnete sami. Pokud ne, je tu pro vás eventová agentura, která vše vymyslí a zařídí za vás.

Proč si najmout agenturu?

Akce bude kreativní. Vymyslí vám tematickou párty – ledovou, středověkou, filmovou, mafia, magickou, vesmírnou, retro, Velký Gatsby, … Možnosti jsou nekonečné. A tematická párty opravdu není jen o tom, že přijdete v kostýmech. Přizpůsobeny budou i dekorace a program večera. Dokážete si představit vesmírné postavy procházející se mezi hosty, laser predátory a vesmírnou electricboogie show?

Speciální efekty. Ať už zvolíte párty v nějakém duchu nebo se bude jednat jen o oslavu výročí společnosti, v každém případě vám agentura vymyslí bohatý program. Večer zpestří 3D animace, projekce do mlhy, ohňostroj, taneční show? Domluvit tohle všechno samostatně by bylo opravdu náročné. Agentura už má kontakty na osvědčené lidi.

event

Vše v jednom. Event agentura zařídí komplet všechno. Nejen že vymyslí program, ale v její kompetenci je i ozvučení, osvětlení, catering, dekorace, vstupenky atd.

Bude to profesionální. Agentury usilují o dokonalost, vždyť reprezentují i samy sebe. Pokud by se událost nepovedla, poškodilo by to také jejich pověst.

Máte to bez starostí. Nemusíte nikde nikoho shánět a koordinovat.

Ještě váháte? Agentury vám dnes připraví jakoukoliv akci od pořádání firemních akcí po dětské oslavy narozenin. Možná vás překvapí dokonce něčím, co byste sami v životě nevymysleli – co takhle pronajmout si racing simulátor a uspořádat firemní grand prix?

Publikováno: Úterý, 1 Prosinec, 2015 autorem Facemag.cz