Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Pizza s sebou? Jenom v kvalitní krabici

Každý, kro provozuje vlastní pizzerii, samozřejmě ví, že základem služeb by měla být také možnost jak její rozvážky, tak alespoň možnosti odnést si ji s sebou. A k tomu není určeno nic jiného, než kvalitní pizza krabice, která udrží tento oblíbený pokrm po celou dobu přenosu teplý a připravený ke konzumaci.  Tedy pokud se jedná o krabice kvalitní, ideálně takové, které vyrábí a dodává Tiskárna Bardejov. Právě ta je totiž v tomto oboru naprostou jedničkou, a vyhovuje tak celá řadě pizzerií. Dokáže dodávat totiž rozměry určené právě po jejich druh a typ pizzy, a samozřejmě také nabídne možnost vyjít vstříc individuálním požadavkům.

A kvalitní krabici samozřejmě neocení jenom daná pizzerie, ale hlavně zákazník, jelikož i ten v tomto ohledu vidí kvalitu, a tak je spokojen s tím, že pizzu díky kvalitní krabici donesl tak, jak měl. Tomu napomáhá také materiál, a to třívrstvá lepenka, ze které jsou vyráběny. Ta zaručuje to, že mají dané pizza boxy velkou odolnost, ale také nosnost.

Navíc je taková krabice pro danou pizzerii skvělým reklamním nosičem. Jsou sice vyráběny také ve standardní bílé barvě, ale mimo tu je možné realizovat na krabici doslova libovolný potisk. Díky tomu tak má zákazník kontakt na pizzerii vždy při sobě, a tak jenom málokdy zapomene, kde mu daná pizza natolik chutnala, že si pro ni příště opět zavolá. Výhodou je samozřejmě i celkové balení, které nijak nezabírá velký prostor, a vše odpovídá všem hygienickým normám. Jak zákazník, tak i daná pizzerie si může být stoprocentně jista, že všechny použité materiály nejsou při kontaktu s pizzou nijak škodlivé a je možné ji v krabici bez obav přenášet. Tak to je příběh něčeho tak obyčejného, jako je krabice na pizzu. Pokud tedy plánujete otevření pizzerie, nyní víte, kde ty nejlepší zakoupit. V krabici, kterou vyrobila a samozřejmě dodala tiskárna z Bardejova.

Publikováno: Pátek, 3 Leden, 2014 autorem Facemag.cz