Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Pilotem letadla na zkoušku

Vyhlídkový let jste již vyzkoušel a strašně se vám to líbilo. A co tak tento zážitek posunout ještě o stupínek výše. A to díky možnosti vyzkoušet si toto letadlo přímo pilotovat.

Snem mnoho lidí již od dětství je být pilotem. Brázdit nebe a být volný jako pták. To je právě ta fantazie, která mnoho chlapcům nedá spát. Jenže časem zklamaně zjistíte, že pořízení pilotního průkazu není úplně levná záležitost a poté i samotný koníček si vyžádá velký přísun financí.

Až do teď vám tedy nezbylo než jen smutně vzpomínat na vaše dávné sny. Naštěstí firma Mavisys přišla se službou s jednoduchým názvem: pilotem na zkoušku. Díky této službě zažijete ten pocit, když ovládáte letadlo a hlavně za příznivé ceny. Ověříte si vaše schopnosti a možnosti ale hlavně. Splníte si sen.

Parta profesionálů pořádající tuto zážitkovou akci dokáže v kokpitu navodit takovou atmosféru, že po přistání vám bude hned jasné povinné opakování někdy v budoucnu. Zažijete nejen vyhlídkový let který je krásným zážitkem i sám o sobě ale jako bonus bude pilotování.

Během třech hodin, které se zapíší do vašeho života, se seznámíte s možnostmi letadla, naplánujete si trasu a také se dozvíte jak ve vzduchu nepanikařit. Nejde zde totiž o žádný simulátor ale skutečný let.

Společnost Mavisys vám navíc toto pilotování na zkoušku zprostředkuje na mnoho letištích po celé naší republice. Ať tedy bydlíte kdekoliv, vždy to budete mít kousek.

A jestliže to neláká přímo vás je možnost tuto zážitkovou akci i darovat jako dárek.

Posuňte hranice svých zážitků o něco dále a staňte se pilotem letadla na zkoušku.

 

 

Publikováno: Neděle, 23 Červen, 2013 autorem Facemag.cz