Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Parketové podlahy

Parketové podlahy jsou i přes značnou konkurenci, kterou jsou plovoucí podlahy stále velmi oblíbené. Dokonce by se dalo říct, že jejich obliba stále roste. Značnou výhodou je dlouhá doba, po kterou vypadají stále skvěle.

Parkety naleznete v mnoha domech. Jsou téměř bezúdržbové s dobrou tepelnou i zvukovou izolací. Tento druh podlahy má opravdu mnoho výhod. Používá se už od nepaměti, díky čemuž se jedná již o ověřený způsob jakou pokládku použít. Díky tomu, že se jedná o dřevěný výrobek, bude vaše interiérové klima příjemnější nežli dříve. Dřevo totiž dokáže uvolňovat ale i absorbovat vzdušnou vlhkost.

Největší předností je ale téměř neomezená životnost. Parketové podlahy jednoduše můžete renovovat pomocí přebroušením a opětovným nalakováním nebo naolejováním. Moderní parkety jsou, jak již bylo zmíněno takřka bezúdržbové. Ušetříte tak svůj čas, který byste u jiných podlah museli věnovat údržbě.

Parkety jsou vhodné skoro ve všech místnostech jak domů tak třeba kanceláří, sálů nebo dokonce tělocvičen. Dřevo, které je při výrobě použito vytváří na každé parketě jiný vzhled. Všechny jsou tedy neopakovatelným originálem.

Jestliže jste, již přesvědčeni o pořízení parketové podlahy měli byste se obrátit na firmu A + PARKET Radko Pašek. U této společnosti máte možnost si vybrat z nejrůznějších druhů parket. Výroba probíhá z kvalitních dřevin, mezi které patří buk, javor, dub, jasan standardně o síle 14 a 22 mm. Parkety vám nejen vyrobí ale i položí. Vy se tedy nebudete muset téměř o nic starat a přitom budete mít kvalitně provedenou podlahu, kterou vám bude mnoho lidí závidět.

Firma také provádí renovace a broušení parket. Kvalitními specializovanými stroji vám vaše parkety vrátí do původní krásy.

V úvodu jsme zmínili i plovoucí podlahy. Ty jsou dnes nejoblíbenější. Výhodou je rychlá pokládka, snadná údržba i modernost. Rovněž i tento druh podlahy si můžete nechat udělat od firmy A + PARKET Radko Pašek.

Zařiďte si váš interiér krásnou a kvalitní podlahou.

 

 

 

Publikováno: Pátek, 21 Červen, 2013 autorem Facemag.cz