Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Okna a dveře DAFE

Sháníte plastová nebo hliníková okna a dveře? Plánujete stavbu zimní zahrady? A co kdybyste se na tohle všechno nejdříve podívali v showroom a pak si koupili to, co vám přesně vyhovuje?  Společnost DAFE-PLAST Jihlava vám přesně tohle nabízí.

Firma DAFE-PLAST vznikla v roce 1992 a od té doby se věnuje výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad. Pyšní se několika osvědčeními a certifikáty, které potvrzují, že jejich plastová okna, dveře a další výrobky dosahují prvotřídní kvality.

Výroba

Za každým výrobkem, který je připravený pro koncového zákazníka, stojí spoustu práce.

Začíná to projekcí. Jak u hliníkových, tak u plastových částí je nejdříve potřeba, aby si někdo sedl k počítači a navrhl, jak bude výrobek vypadat. Konstruktéři k návrhům využívají špičkové softwarové vybavení.

projekcni_vyroba

Od návrhu se jde k výrobku. V jihlavském výrobním závodě je spousta strojů řízených počítačem. Samozřejmě všechno musí kontrolovat lidé, ale většina věcí je vysoce automatizovaná. Vaše zimní zahrady a další výrobky vytváří stroje. Díky jejich rychlosti se za jednu směnu vyrobí až 250 okenních jednotek.

vyroba

Vyškolení zaměstnanci

V DAFE-PLASTU pracují jen lidé, kteří svému oboru rozumí. V roce 2010 firma dokonce vybudovala speciální školící prostředí. Zaměstnanci si tam mohou připadat skoro jako ve škole. Sedí v lavici a dozvídají se novinky ve svém oboru, protože i ve výrobě okenních profilů stále přicházejí inovativní myšlenky.

skolici_stredisko

Školící centrum ale není jediná věc, kterou jen tak nějaká firma nemá. DAFE-PLAST se může chlubit svým ojedinělým showroom. V Červeném Kříži u Jihlavy (nedaleko sjezdu z dálnice D1) totiž v loňském roce otevřeli architektonicky zajímavou budovu, která poskytuje 300 m2 výstavní plochy. Kdokoliv tam může přijít a prohlédnout si strukturální roh, zimní zahradu, plastová a hliníková okna, vchodové dveře, elektronicky ovládané vnější stínící systémy, garážová vrata a další výrobky, kterými se firma zabývá.

showroom

Publikováno: Čtvrtek, 2 Duben, 2015 autorem Facemag.cz