Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Odesílejte své zásilky prostřednictvím PPL a DHL snadněji, než dříve

Ať už jste podnikatel, který potřebuje denně odeslat desítky zásilek, nebo jste soukromá osoba, co odesílá balík skutečně jednou za čas, v obou případech to můžete mít mnohem jednodušší než dříve. Pokud chcete poslat zásilku PPL, nemusíte již čekat na kurýra, ale stačí váš balík donést na specializovanou Podatelnu pro odesílání zásilek, která sídlí v pražském Karlíně. Tam vaši zásilku nejenom převezmou, ale případně i zabalí, a samozřejmě pošlou. Vy dostanete sledovací číslo, a zásilka bude standardně přepravena, jako by ji převzal samotný kurýr přepravní společnosti.

Kromě toho, že daná služba umí poslat balík do ČR i zahraničí, vám nejenom ušetří poměrně velké množství času, ale ušetří vám také peníze, jelikož jsou garantované mnohem nižší ceny, než u přepravce DHL. Balík navíc můžete přivézt kdykoliv v otevírací době, která je od 9 do 18 hodin. Podatelna pro kurýrní službu DHL a PPL je využívána nejenom soukromými osobami nebo podnikateli, kteří provozují internetový obchod, ale také celou řadou dalších firem, které chtějí ušetřit náklady za své zásilky, a to nejenom odesílané do Čech, ale i do zahraničí.

Navíc může daná služba fungovat i naopak, kdy můžete využít danou poštovní adresu, na kterou si své zásilky necháte zaslat. Nemusíte se tak trápit s jejich přijímáním, pokud na to nemáte dostatečnou kapacitu, nebo čas. Kromě toho může daná služba fungovat i tak, že vyzvedne váš kumulovaný balík například v zahraničí, na české pobočce ho roztřídí a odešle jednotlivým adresátům. To byste jinak museli dělat vy sami, a tak nejenom že v tomto případě nečekáte na kurýra, ale navíc ušetříte obrovské množství času, jelikož práci s rozdělením jednotlivých zásilek necháte právě na profesionálech ze služby Podatelna. Tak neváhejte, a při nejbližší příležitosti danou službuvyužijte také. Na vlastní kůži se tak přesvědčíte o jejích výhodách.

Publikováno: Čtvrtek, 31 Říjen, 2013 autorem Facemag.cz