Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Oblečení na jógu z Bali

Právě v této chvíli cvičí jógu ve většině zemí po celém světě. Jóga však není cvičení. Chcete-li mít břišní svaly nebo lepší kondičku, jděte si zahrát tenis, zaplavat, zaběhat. Jóga je o ničem jiném. Můžete z ní získat psychickou rovnováhu, zdraví, ale ne svaly. Ale co je v životě důležitější? Svaly nebo zdraví a pohoda?

Zřejmě to druhé, protože jóga je na světě čím dál oblíbenější.

Možná je to tím, že jsme všichni více ve stresu. Snažíme se s ním bojovat a jóga je účinným řešením. Lidé jsou čím dál vzdělanější a hledají na všechno logická řešení. Jóga je logickým řešením toho, jak dosáhnout životního míru. Jedná se o více než 15 000 let starý systém, který je předáván po generace a přežívá dodnes.

Životní pohoda

Tyto myšlenky se snaží šířit také Kamila Namasté, která jógu miluje. Nedávno objevila kouzlo Bali a to se snaží předat dalším lidem prostřednictvím webu Sitara. Sitara je o józe, o Bali, snění, radosti, splněných přáních, slunci a inspiraci. Dýchne tam na vás ta životní pohoda, ke které jóga pomáhá.

Na webu Sitara najdete doplňky, šperky a oblečení na jógu. Vše je inspirováno pohodovým životním stylem obyvatel Bali, z výrobků cítíte duševní klid a připadáte si, jako kdybyste sami stáli na slunečné pláži a před sebou měli výhled na azurové moře. Kamile se kolekce skutečně povedla.

tyrkysove-joga-tilko-zlaty-lotus.jpg

Jóga tílko zlatý lotus

Ukažte lásku k józe

Jóga je pro spoustu žen (i mužů, ale v Česku možná spíš těch žen) životním stylem. Milovnici jógy dost často poznáte,  vyzařuje z ní totiž klid a pohoda. Možná to dává najevo i svým oblečením.

Z kolekce Sitara bychom doporučovali především pohodlné jóga podprsenky. Všechny styly jógy se dobře cvičí také v tílkách se zlatým lotusem, Ganéšou nebo ÓM.

joga-podprsenka-lotos-mentolova.jpg

Jóga podprsenka lotos mentolová

Jóga vás naučí poslouchat své tělo, které vám dává jasné signály, co byste ve svém životě měli změnit. Musíte se ho jen naučit poslouchat. Propusťte ven svou vnitřní energii a ukažte i světu kolem sebe, kudy vede správná cesta. Třeba pomocí doplňků a oblečení Sitara.

Publikováno: Neděle, 14 Únor, 2016 autorem Facemag.cz