Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Nové bydlení ve skvělé lokalitě

Základem rodiny je domov. Každý z nás tedy touží najít si příjemné bydlení. Vzniká mnoho developerských projektů, které přináší ideální moderní bydlení. Jedním z těchto projektů je výstavba rodinných domů v lokalitě Na kopečku v obci Březina u Křtin.

V současnosti zde vzniká 16 krásných a příjemných rodinných domů. Developer navíc přináší skvělou zprávu kterou je ta, že rodinné domy Březina mají již hotovy příjezdové komunikace i fasády. Není tedy žádným problémem se nastěhovat do nového obydlí již do 4 měsíců od podpisu smlouvy.

Každý má o ideálním vybavení interiéru vlastní představy. Je tedy obrovskou výhodou, že tento projekt nabízí velkou variabilitu. Zařídíte si tak většinu věcí dle vašich představ a požadavků.

Samozřejmostí je i energetická úspora RD Březina.

Lokalita stejně jako tyto domy jsou vhodné nejen pro rodiny s dětmi ale třeba i pro mladé páry. Všechny domy Březina jsou vybaveny garáží a mohou se kromě předzahrádky chlubit i opravdu velkou zahradou nacházející se u zadní strany domu.

Tyto domy tedy plně splní všechny očekávání lidí, kteří chtějí bydlet nedaleko velkého města a zároveň žit v klidné lokalitě. Naleznete zde krásnou přírodu a čisté ovzduší. Celé místo obklopují lesy. I přes to máte krásný výhled na vesnici.

Samozřejmostí je dobrá občanská vybavenost. Spojení přímo do Brna je bezproblémová ať vlastním automobilem nebo třeba i hromadnou dopravou. Nemusíte mít tedy obavy týkající se dojíždění do zaměstnání.

Jestliže si i vy chcete splnit svůj sen, neměli byste váhat ani chvilku. Rodinné domy Březina – Na Kopečku jsou ideální volbou pro klidné, příjemné bydlení s výbornou dostupností za službami a zábavou.

Publikováno: Úterý, 25 Červen, 2013 autorem Facemag.cz