Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Nejlepší konference se konají v pražském TOP HOTELu

Také u nás v Česku se konají konference a kongresy, na které přijíždí známé osobnosti z celého světa. Českou republiku jim ukazujeme v té nejlepší podobě, bývá o ně totiž postaráno ve špičkovém hotelu. Mnoho takových akcí hostuje pražský TOP HOTEL.

TOP HOTEL Praha je největším kongresovým hotelem v Evropě. Zároveň se pyšní přídomkem art hotel, jelikož všude, kam se podíváte, narazíte na umění. Kongresový hotel Praha vypadá velmi honosně a luxusně, domácí i zahraniční návštěvníci bývají nadšení také nabídkou služeb.

Zázemí pro velkolepé akce

Konferenční prostory Praha v TOP HOTELu jsou opravdu rozsáhlé. Na výběr je z pěti velkých kongresových sálů a šestnácti menších salonků. Všechny je možné variabilně přizpůsobit a zapůjčit si v nich instalovanou techniku (např. projektor). Dohromady kapacitně pojmou až 5000 lidí.

kongresovy-sal

Celý hotel je grandiózní. Nabízí přes 800 různých pokojů a apartmá s perfektní výbavou, která zaručí pohodový pobyt. V pokojích je sociální zařízení, fén, televize, telefon, trezor, minibar a samozřejmě Wi-Fi připojení. Kongresové centrum Praha v TOP HOTELu Praha má i speciální business apartmá a prezidentské apartmá pro ty nejváženější hosty.

Zábava po opuštění konferenčního sálu

Jakmile účastníci konference opustí kongresový sál Praha, zábava začíná. Dlouhé hodiny mohou trávit procházením hotelu a obdivováním instalovaného umění (fresky, obrazy, vitráže, zdobené lustry, …). Ale jsou tu také aktivnější možnosti. Na relaxace jsou ideální wellness centrum, relaxační nebo thajské masáže, fitness, bowling, tenis nebo jen posezení v japonské zahradě.

A když přijde chuť na něco na zub, bohatě poslouží jedna z několika místních restaurací, ve kterých špičkoví kuchaři připravují výbornou domácí i zahraniční kuchyni. Z každé akce konané v TOP HOTELu se stane nezapomenutelná událost pro všechny účastníky.

Publikováno: Čtvrtek, 16 Červen, 2016 autorem Facemag.cz